Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Dodaj |

O Hotelu

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek. Ekskluzywny nocleg w Zakopanem.

Hotel Spa w Zakopanem dysponuje 174 pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.

Dysponuje także ośmioma nowocześnie wyposażonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mieszczą do 320 osób. Istnieje możliwość transmisji dźwięku i obrazu pomiędzy salami aż dla 600 uczestników konferencji.

Hotel „Belvedere” Resort & Spa to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia. Można je zorganizować w formie bankietu, balu, cocktailu, uroczystej kolacji, zawsze z profesjonalną obsługą. W eleganckiej i nastrojowej scenerii, mogą Państwo zjeść potrawy kuchni regionalnej, polskiej lub europejskiej i bawić się do rana przy muzyce.

Na życzenie gości zapraszamy kabarety, organizujemy koncerty i recitale gwiazd.

Od kilku lat z powodzeniem realizujemy firmowe przyjęcia świąteczne i wieczory.

Hotel zapewnia doskonała obsługę gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych. Profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne pozwala na organizację kongresów, konferencji, szkoleń i prezentacji.

 

Imprezy Firmowe

W Hotelu Belvedere**** Resort&Spa zorganizujemy dla Państwa różnego rodzaju imprezy firmowe:

– szkolenia

– konferencje

– spotkanie biznesowe

– bankiety

– incentive

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że organizacja imprezy firmowej wymaga dużego nakładu pracy, dlatego tez bierzemy na siebie kompleksową obsługę spotkania, poprzez wybór i wystrój sali, propozycje menu, różne atrakcje, po koordynację całej imprezy.

Hotel Belvedere**** Resort&Spa posiada do Państwa dyspozycji:

– Centrum Konferencyjne – 7 profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych sal

– Centrum Wodno-Termalne

– Instytut Spa

– Centrum Sportowo-Rekreacyjne

– Parking zewnętrzny i podziemny

– Bogata oferta gastronomiczna

 

Spa

SPA Hotelu Belvedere posiada również w swojej bogatej ofercie zabiegi dla miłośników morskiej wody, w tej dziedzinie korzystamy z ponad 40-letniego doświadczenia francuskiej firmy Thalgo, której preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiają, że od wielu lat firma ta jest światowym liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii. Szczególnie godne polecenia zabiegi to:

– Micronized Marine Alge – zabieg na bazie 100% naturalnej maski z mikronizowanych alg morskich, które działają wyszczuplająco i przeciwcellulitowo oraz Muł Morski z olejkami eterycznymi.

– Amerykańska firma kosmetyczna Dermalogica to także w 100% naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, które dostępne są tak jak i w przypadku firmy Thalgo, tylko w gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA. Klient poddany profesjonalnej analizie skóry tzw. „Face Mapping” może liczyć następnie na profesjonalną terapię gabinetową i domową.

Zapraszamy do SPA Hotelu Belvedere gdzie góry oraz morze nie rywalizują ze sobą lecz współdziałają dla dobra klienta.

Oferta nasza skierowana jest do osób indywidualnych, które przybywają do zimowej stolicy Polski i szukają odrobiny wytchnienia od codzienności, ale mamy także ofertę dla grup zorganizowanych czy konferencji, chcemy aby obok zajęć, które zapewne wypełnią znaczną część dnia znalazł się również czas na zabiegi SPA…

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u