Hotel Dorrian

Dodaj |
  • Hotel
  • Restauracja
  • Wesela
  • Stypy-Imprezy

Hotel Dorrian położony jest w samym centrum Poznania. Otoczony zielenią parkową, hotel usytuowany jest w odległości zaledwie 500 metrów od terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich. Niedaleko hotelu, w parku im. Jana Kasprowicza, znajduje się znana hala widowiskowo-sportowa „Arena”.

Do dyspozycji gości oddajemy przestronną restaurację ze znakomitą kuchnią, w której na życzenie klientów organizujemy bankiety, wesela, komunie, stypy i imprezy okolicznościowe. Ponadto oferujemy wynajem dwóch sal konferencyjnych mogących pomieścić do 80 i do 25 osób.

Hotel oferuje: 16 pokoi 2-osobowych w tym 2 pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, telewizor z możliwością odbioru programów satelitarnych oraz dostęp do darmowego bezprzewodowego Internetu.

Restauracja hotelowa czynna jest od 7:00 do 22:00 (w niedzielę od 8:00 do 20:00). W jej klimatyzowanym wnętrzu raczyć się można wyśmienitymi daniami kuchni polskiej i europejskiej.

Organizujemy też wesela, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe i uroczystości rodzinne. Zorganizowane u nas przyjęcia na długo pozostają w pamięci.

Sala restauracyjna jest w pełni klimatyzowana, a jej przeszkolone wnętrza zapewniają niezwykłą atmosferę. Przy hotelowej restauracji znajduje się prywatny parking.

Oferujemy Państwu kompleksową organizację wesela do maksymalnie 100 osób. Poniżej prezentujemy przykładowe zestawy weselne zaczynające się od 99,00 PLN za osobę przy standardowym czasie trwania wesela. Oferujemy oczywiście możliwość indywidualnego ustalenia menu weselnego według własnego pomysłu.

Dla pary młodej oferujemy darmowy pokój hotelowy, a dla gości weselnych atrakcyjne rabaty.

Sala restauracyjna posiada wydzielony parkiet do tańczenia, na którym może rozstawić się wynajęty zespół muzyczny. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na muzykę z CD dysponujemy nagłośnieniem oraz lampami dyskotekowymi. Sala restauracyjna jest w pełni klimatyzowana.

Aby zapewnić kompleksową obsługę wesela współpracujemy z firmami wynajmującymi samochody oraz z doskonałymi fotografami i kamerzystami. Dodatkowo proponujemy bardzo eleganckie wystroje sali weselnej.

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji lub kontakt telefoniczny.

W godnej atmosferze i z wielkim szacunkiem organizujemy stypy do 120 osób. Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęcia popogrzebowego w jednej z naszych trzech sal z dostosowaniem menu do życzenia klienta.

Każda z sal posiada system klimatyzacji i wentylacji co znacznie podnosi komfort spotkania. Dysponujemy własnym parkingiem przy restauracji hotelowej.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawy stypowe, które możemy dowolnie dostosować do Państwa wymagań.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u