Hotel Europa świętokrzyskie

Dodaj |

O firmie

Położenie

Województwo świętokrzyskie to region niezwykle zróżnicowany pod względem dostępnych atrakcji turystycznych – Góry Świętokrzyskie to pasmo górskie idealne do pieszych wycieczek, a rozrzucone po tym obszarze jaskinie zachwycają naturalnym, surowym pięknem. Właśnie tutaj, w Starachowicach, mieści się Hotel Europa, który jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, jak i bankietów firmowych oraz konferencji.

Dostępne atrakcje

Noclegi w Hotelu Europa są bardzo chętnie wybierane przez osoby zapuszczające się w rejony świętokrzyskie. Na gości hotelowych czeka wiele atrakcji, takich jak centrum SPA oraz nowoczesne baseny. Zabiegi pielęgnacyjne prowadzone są przez wykwalifikowany personel, dzięki czemu goście mogą się całkowicie zrelaksować i odprężyć. Basen szwajcarski jest oczyszczany za pomocą metod  bezchlorowych, co wpływa na komfort jego użytkowania. Hotel posiada również boisko do squasha oraz rozbudowaną siłownię.

hotel_starachowice

Pokoje hotelowe

Pokoje dla gości są przestronne i nowoczesne. Hotel składa się z ponad 150 pokojów o rożnym standardzie, dzięki czemu każda osoba może wybrać pomieszczenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Duży metraż pozwala spędzić pobyt w komfortowych warunkach

 

Oferta

Biznes i relaks

Przygotowana oferta skierowana jest do dwóch grup gości: indywidualnych oraz biznesowych

Goście biznesowi mogą liczyć na udostępnienie sal konferencyjnych oraz przestrzeni bankietowych. Województwo świętokrzyskie położone jest praktycznie w centrum kraju, dzięki czemu Hotel Europa to miejsce idealne do organizacji ogólnopolskich zjazdów firmowych oraz konferencji.

Goście indywidualni mogą liczyć na wiele atrakcji, takich jak strefa relaksu oraz ciekawa okolica. Siłownia, basen oraz boisko do squasha pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu, a centrum SPA to miejsce idealne do relaksu.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u