Hotel Gordon

Dodaj |

O Hotelu

Hotel Gordon, dzięki swej lokalizacji, posiada istotny atrybut – łatwy dojazd z każdego miejsca. Położony jest przy jednej z ważniejszych arterii komunikacyjnych Warszawy, a jednocześnie blisko Lotniska Międzynarodowego “Okęcie”, co czyni hotel dostępnym zarówno dla osób podróżujących komunikacją miejską, samochodem jak i samolotem.

Hotel jest specjalnie dociszony dzięki czemu położone w pobliżu lotnisko nie przeszkadza w odpoczynku i zapewnia miłe i komfortowe warunki.

Hotel Gordon posiada w swojej ofercie 34 pokoje, salę konferencyjną, salę bankietową i restaurację. Jest również garaż podziemny przeznaczony dla gości hotelowych. Dodatkowo istnieje możliwość zostawienia samochodu w naszym parkingu na czas wyjazdu.

W pokojach znajdują się łóżka pojedyncze oraz łoża małżeńskie. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, telefon oraz łącze internetowe w cenie pokoju.

Hotel dysponuje salą konferencyjną oraz mała salą kameralna. Pomieszczenia te są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminarium, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Nasza restauracja jest państwu w stanie zapewnić przerwy kawowe w tym gorące i zimne napoje oraz ciasteczka konferencyjne, kanapki bankietowe, sałatki oraz lunch.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u