Hotel Grand Sal****

Dodaj |

O Hotelu

Hotel Grand Sal**** to kameralny obiekt położony w sąsiedztwie jednego z najchętniej odwiedzanych zabytków w Polsce Kopalni Soli Wieliczka. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 18 komfortowych pokoi DBL oraz luksusowy apartament. Hotel jest świetnym miejscem na zorganizowanie konferencji, przyjęcia czy rodzinnego spotkania.

Hotel Grand Sal został uhonorowany nagrodą ODYS 2010 za “najlepszą jakość usług turystycznych w Województwie Małopolskim”.

PREZENTACJA HOTELU:


 

Splendor hotelu

Hotel powstał w zrekonstruowanym budynku dawnych Łazienek Salinarnych z przełomu XIX/XX wieku. Wnętrza wielickiego obiektu oraz elementy dekoracyjne podkreślają jego związek z kopalnią soli. Stylizowane meble, najwyższej jakości tkaniny, wysmakowane detale tworzą atmosferę komfortu, którą docenią nawet najbardziej wymagający Goście. Dyskretna elegancja buduje klimat pełen ciepła i luksusu.

W progach wielickiego hotelu zawitali już m.in. Barbara Piasecka-Johnson, Olgierd Łukaszewicz, Czesław Lang, ekipa programu „Dzień Dobry TVN”, a także: Bogusław Kaczyński, Andrzej Gołota, Jacek Cygan, Grzegorz Miśtal, Agata Konarska, Waldemar Malicki i Magda Gessler. Goście hotelu doceniają jego wyjątkową atmosferę i wyśmienite smaki wielickiej restauracji – zgodnie przyznają, że do Grand Sal warto powrócić.

 

Restauracja

W Restauracji Grand Sal skosztować można zarówno typowych polskich potraw jak i dań z całej Europy. Każda ze specjalności podana jest wytwornie i ze smakiem. Nie bez znaczenia w delektowaniu się posiłkiem pozostaje też wnętrze. Elegancka, ale i odbierana przez gości jako ciepła i przytulna Restauracja Grand Sal to miejsce, w którym naprawdę można poczuć magię smaku.

Romantyczna atmosfera sprawia, że Grand Sal jest idealnym miejscem na zaręczyny, kameralne przyjęcia weselne oraz rocznice i jubileusze. Piękne położenie na terenie parku, restauracja z wyszukanymi daniami, a także letni taras z widokiem na fontannę, zapewnią wymarzoną oprawę weselnego przyjęcia. Hotel Grand Sal to także znakomite miejsce na organizację rodzinnego spotkania, urodzin, chrzcin czy komunii.

 

Business Center

Butikowy Hotel Grand Sal to także bogaty pakiet ofert dla biznesu. Hotel dysponuje salą konferencyjną oraz kameralnym Executive Lounge w pełni przystosowanym do mniejszych spotkań biznesowych. Sala konferencyjna jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. Z dala od zgiełku, każde spotkanie biznesowe z pewnością zakończy się sukcesem, a bliskość zabytku z Listy UNESCO będzie dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u