HOTEL MED.&SPA VILLA PARK****

Dodaj |

O Hotelu

Naszym celem jest zadbanie zarówno o zdrowie jak i urodę, a to dzięki starannie wybranym zabiegom z zakresu:

– kosmetyki estetycznej i anti-age

– medycyny i stomatologii

– fizjoterapii i rehabilitacji

którym towarzyszą relaksujące rytuały wellness oraz kąpiele w basenie z solanką czerpaną wprost z ciechocińskiego źródła.

Hotel Villa Park oferuje swoim Gościom i klientom 59 pokoi i 83 miejsca noclegowe w pokojach w budynku głównym hotelu. Kolejne 49 miejsc noclegowych oferujemy w 19 wygodnych apartamentach w wolno-stojących budynkach apartamentowych.

W sumie Villa Park Med. & SPA może zaoferować 143 miejsca noclegowe.

Dla naszych gości i klientów przygotowaliśmy kila różnych propozycji pokoi hotelowych, tak by każdy mógł znaleźć propozycję najlepiej odpowiadającą jego potrzebom.

W cenę pokoju wliczone jest:

– śniadanie w formie bufetu,

– wstęp do Aqua Salt Park – basen solankowy z krystalicznie czystą wodą:

– masażery, sztuczna fala, przeciwprądy, kaskady wodne, jacuzzi, sauna;

– darmowy dostęp do Internetu

– możliwość korzystania z Sali Fitness

Hotel jest przystosowany do przyjmowania Gości niepełnosprawnych.

W skład Villa Park wchodzą również dwa urokliwe, wolno-stojące budynki apartamentowe oferujące 19 samodzielnych apartamentów w trzech wariantach:

– Apartament King

– Apartament STUDIO

– Apartament FAMILY

Budynki apartamentowe są położone na ogrodzonym i należącym do Villa Park terenie, niespełna 80 metrów od hotelu, na skraju Parku Zdrojowego. Otacza je zadbana zieleń ogrodowa.

Aqua Salt Park to wspaniały, niepowtarzalny kompleks wodny, w którego skład wchodzą:

– Basen – stężenie solanki 1,5%

– Jacuzzi- stężenie solanki 4,5%

Na terenie basenu panuje leczniczy klimat, zbliżony do klimatu morskiego. Solanka jest wykorzystywana do kąpieli leczniczych, której wpływ na organizm człowieka wiążę się z działaniem czynnika chemicznego, termicznego i hydrostatycznego. Przy odpowiednim stężeniu ta sama woda mineralna jest używana do inhalacji.

 

Restauracja

Zapraszamy do restauracji: “Preludium”, gdzie suto zastawiony bufet kusi swoim wyglądem i wprawia w dobry nastrój już od rana. Oferujemy wykwintne dania kuchni polskiej i innych narodów. Malownicze położenie “sąsiedztwo parku” zdrojowego i sympatyczna obsługa pozwolą na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji.

Dla dzieci przygotowaliśmy fantazyjnie ilustrowane bajkowe menu, gdzie zaczarowane zestawy kuszą swoją zawartością.

 

Bankiety i Konferencje

Specjalizujemy się w organizacji bankietów dla firm i osób prywatnych na terenie hotelu i w jego obrębie. Na życzenie gości zorganizujemy każdy bankiet, zasiadany i stojący, w restauracji Preludium.

Podczas bankietów zapewniamy obsługę, zespoły grające muzykę na żywo oraz gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

W szczególności zapraszamy młode pary: oferta weselna oprócz wykwintnego menu zawiera również szereg niespodzianek oraz  prezent od hotelu: apartament na noc poślubną wraz ze śniadaniem. Wszystko to sprawi, iż ten najważniejszy w życiu moment pozostanie na długo w pamięci młodej pary i zaproszonych gości.

 

Medical SPA

Kompleksowy program obejmujący terapie leczniczo-rehabilitacyjne, profilaktyczne, wyszczuplające oraz dermatologii estetycznej opracowany we współpracy z lekarzami i terapeutami. W atmosferze Spa prowadzimy leczenie chorób narządu ruchu – kręgosłupa i stawów obwodowych, niektórych schorzeń neurologicznych, otyłości i cellulitu, wspomagamy leczenie chorób układu krążenia i oddechowego. Pomagamy także podnieść odporność i oczyścić organizm. Nasz Instytut to także oferta dla dzieci z alergią, chorobami dróg oddechowych czy wadami postawy, oraz dla osób starszych.

Goście Instytutu Med. & Spa mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc specjalistów: lekarzy, fizjoterapeutów, stomatologów estetycznych oraz dyplomowanych kosmetologów, którzy zdiagnozują problemy zdrowotne i estetyczne oraz doradzą najlepsze terapie. W ten sposób tworzymy piękną przyszłość naszych gości oraz pomagamy im odzyskać radość życia.

 

SPA&Wellness

W Instytucie Wellness & Spa Villa Park wykorzystujemy skuteczne metody terapii pielęgnacyjnej dla kobiet jak i dla mężczyzn. Stosowane przez Nas produkty wykorzystują wyciągi z alg oraz mikroelementy występujące w słonej wodzie. Korzystnie wpływają na kondycję skóry dostarczając jej niezbędnych minerałów.

Dzięki temu nasze zabiegi nie tylko doskonale relaksują, ale wspierają terapie wyszczuplające i modelujące sylwetkę proponowane w ramach zabiegów Instytutu Medical Spa Villa Park.

Pakiety SPA:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fwww.katalogprzedsiebiorstw.pl%2Fwp-content%2Fissuu%2Flayout.xml username=katalogprzedsiebiorstw showhtmllink=false documentID=110902120621-92b9d165585f4c67a89f22845823a9f4 loadinginfotext=Pakiety SPA – Hotel MED.&SPA Villa Park**** height=450 width=650 unit=px]

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u