Hotel – Ośrodek Konferencyjny w Dobieszkowie

Dodaj |
  • O Nas
  • Pokoje
  • Sale
  • Restauracja
  • Klub
  • Grilowisko

W pięknym parku, w strefie klimatycznej rezerwatu przyrody “Struga Dobieszkowska”, 2 km w bok od trasy 14, natrafić można na jedyną w swoim rodzaju enklawę spokoju, a zarazem nowoczesności – Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Dobieszkowie. Tylko kilkanaście kilometrów od centrum aglomeracji łódzkiej dzieli osoby spragnione wypoczynku i obcowania z przyrodą, od tego otoczonego drzewami kompleksu hotelowego.

Kiedy na początku lat osiemdziesiątych Ochotnicze Hufce Pracy przejęły teren, na którym dzisiaj znajduje się Ośrodek, nikt nie przypuszczał, ze niedługo miejsce to dorówna standardem europejskim instytucjom pełniącym podobne funkcje. A funkcje te to przede wszystkim organizacja konferencji, narad i szkoleń oraz imprez rekreacyjnych itp. Pierwsze kursy i szkolenia rozpoczęły się już w 1986 roku.

Dzisiaj Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie dysponuje 87 miejscami w apartamentach i pokojach 1-4 osobowych z łazienkami. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. W części hotelowej znajduje się sauna i siłownia wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt sportowy. Zaś w stylowym dworku, w sympatycznej atmosferze można spróbować dań kuchni zarówno wykwintnej, jak i smacznej – domowej. Natomiast goście, którzy wolą nocny tryb życia mogą bawić się w “Klubie Piekiełko”. Jego wystrój niewątpliwie do takiej zabawy zachęca.

Ale działalność Ośrodka to przede wszystkim wspomniane już organizowanie konferencji, narad i szkoleń. Służą temu cztery sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do internetu. Każda z nich może pomieścić 30 osób. Ośrodek dysponuje ponadto salą konferencyjną na 180 osób, która wyposażona jest między innymi w ekran paraboliczny, panel LCD DV, wideo projektor oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Sala jest klimatyzowana.

Hotel Dobieszków** 87 miejsc noclegowych w pokojach wyposażonych w łazienki, tv i telefony (pokoje przystosowane również dla gości niepełnosprawnych)

3 pokoje jednoosobowe

31 pokoi dwuosobowych

4 pokoje trzyosobowe

1 pokój czteroosobowy

1 pokój typu studio

4 apartamenty

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, TV Sat oraz darmowy internet Wi-Fi. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.

Zapraszamy.

Ośrodek Konferencyjny w Dobieszkowie specjalizuje się w organizowaniu konferencji, zjazdów, sympozjów i szkoleń. Do Państwa dyspozycji oddajemy kompleks konferencyjny wraz z hotelem. W skład kompleksu wchodzą:

Sala konferencyjna:

 Liczba miejsc – 250 ustawienie teatralne

liczba miejsc – 180 osób przy stołach

powierzchnia użytkowa sali wykładowej – 281,24 m2 ( 17,80 x 15,80 )

powierzchnia użytkowa holu – 110 m2

 wyposażenie sali:

 nagłośnienie

mikrofony bezprzewodowe

klimatyzacja

flip – chart

rzutnik slajdów

rzutnik pisma

ekran paraboliczny

panel LCD DV

wideo projektor Davis

kabiny do tłumaczeń symultanicznych

zaciemnienie – żaluzje sterowane pilotem

Przyległe do dużej Sali konferencyjnej: Sala A

liczba miejsc – 20 dowolna konfiguracja stołów

Sala B – komputerowa

9 stanowisk komputerowych , wejście do internetu

Sala nr 09

Liczba miejsc – 16 przy stole owalny

Sala nr 14

Liczba miejsc – 30 ustawienie teatralne

liczba miejsc – 20 przy owalnym stole

Internet bezprzewodowy

ekran paraboliczny

powierzchnia – 60 m2 (5 x 12)

Sala nr 114

Liczba miejsc – 45 ustawienie teatralne

liczba miejsc – 35 ustawieni stołów w kształcie litery U

tablice samo kopiujące

powierzchnia – 60 m2 (5 x 12)

Internet bezprzewodowy

Sala nr 214

liczba miejsc – 45 ustawienie teatralne

liczba miejsc – 35 ustawieni stołów w kształcie litery U

liczba miejsc przy stołach ustawionych w kształcie litery U – 35

Internet bezprzewodowy

powierzchnia – 60 m2 (5 x 12)

Każda z wyżej wymienionych sal wyposażona jest także w: TV, video, tablice flip-chart, rzutnik slajdów, rzutnik pisma.

Restauracja Dworek mieści się w stylowym dworku posiada dwie odrębne sale z miejscami łącznie dla 120 organizujemy bankiety, imprezy okolicznościowe, wesela jak również gościmy indywidualne osoby. Stworzyliśmy przytulny, wyjątkowy klimat, który pozwala zachować kameralny klimat wnętrza, a jednocześnie sprawnie i szybko obsługiwać klientów. Pogodna, żywa kolorystyka, atrakcyjny wystrój, szlachetne materiały – czynią tę salę wyjątkowo lubianą przez Gości i Klientów.

 Sala Konferencyjna – klimatyzowana, miejscem dla 180 osób pełni funkcję sali biznesowej jak i weselnej, jest miejscem do organizacji kolacji biznesowych jak również dużych imprez okolicznościowych.

Klub Piekiełko – jest miejscem o bardziej “swobodnym” klimacie serwowane są tu drinki, koktajle i nie tylko. Polecamy także smaczne przekąski, lody, desery i wyborną kawę. Czynny do późnych godzin nocnych bar oferuje przyjemne chwile „po godzinach” przy dobrej muzyce i telewizji cyfrowej w miłym towarzystwie. Istniej możliwość organizacji imprez zamkniętych. Wyśmienite miejsce do organizacji dyskotek i karaoke. Przed klubem do Państwa dyspozycji miejsce grillowe.

Grill – posiadamy dwa miejsca grillowe z możliwością organizacji ogniska, świeże powietrze, otoczenie zieleni, wspaniały klimat i dobre jedzenie to gwarancja udanej zabawy. Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych np. poprawin w formie grilla.

Organizujemy również pikniki dla firm, duży teren ośrodka umożliwia nam imprezy bez ograniczeń odnośnie liczby gości.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u