Hotel Przy Lotnisku Balice

Hotel Witek****

Dodaj |

O Hotelu

Czterogwiazdkowy Hotel Witek powstał w 2001 roku w Krakowie, jest znany i lubiany z kilku powodów. O większości z nich dowiecie się Państwo z naszej strony. Posiadamy jednak jeszcze coś: to miła, rodzinna atmosfera, coś niezwykle trudnego do osiągnięcia w sąsiedztwie z biznesowym charakterem Centrum Konferencyjnego.

Oprócz 67 komfortowych pokoi Hotel Witek Kraków oferuje 12 ponadprzeciętnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których organizujemy konferencje, seminaria, szkolenia, jak i również spotkania w sprawach rekrutacji. Posiadamy również większe sale, które idealnie nadają się do przeprowadzania wystawnych wesel, balów, uroczystości rodzinnych i firmowych, pokazów, prezentacji nowych towarów czy usług.

 

Konferencje

Zapewniamy Państwu pełną obsługę w zakresie organizacji konferencji, szkoleń czy bankietów – kilkuletnie doświadczenie w tej branży pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby organizatorów; zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i salami, cieszącymi się dużą popularnością i zaufaniem naszych stałych Gości!

12 sal konferencyjnych jakimi dysponuje CHK Witek gwarantują swobodę wyboru odpowiedniej sali do określonego rodzaju spotkań czy imprez – od kilku do ponad 400 osób. Na naszych Gości czeka również ponad 350 bezpłatnych, monitorowanych 24h miejsc parkingowych.

Na największe imprezy polecamy salę Kongresowo-Bankietową – duża, jasna przestrzeń, z obszernym holem i świetną akustyką.

Na mniejsze spotkania zapraszamy Państwa do naszych czterech wyjątkowych sal: Morskiej, Parkowej, Tarasowej i Ogrodowej – klimatu jaki zapewniają te wnętrza nie sposób znaleźć nigdzie w Krakowie i okolicy!

Ekskluzywne i wykwintne spotkania nabiorą jeszcze podnioślejszego wyrazu w Salonie VIP – wykończony w klasycznym, dostojnym stylu, z kominkiem w centralnym punkcie, położony na najwyższym piętrze, jest idealny do celebrowania szczególnych okoliczności.

67 komfortowych pokoi (ok. 130 miejsc noclegowych) stwarza możliwość zorganizowania kilkudniowych konferencji poza centrum miasta, w malowniczej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej; wieczorami zapraszamy do zorganizowania grilla czy imprezy biesiadnej w Witkowej Chacie.

Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfortowe, eleganckie i klimatyzowane wnętrza sprzyjają zarówno prywatnym jak i służbowym zebraniom. Doświadczony zespół konferencyjny z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze sali, menu przerw obiadowych czy kawowych, oraz organizacji wolnego czasu.

Większość z sal ma bezpośrednie wyjście na zewnątrz, co umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu.

 

Atrakcje Hotelu

Nasi Goście mogą zregenerować siły, zadbać o swoją kondycję oraz odpocząć w wielu miejscach…

– Sauna fińska – zarezerwuj saunę tylko dla siebie lub kilku osób! Regeneracja sił w saunie gwarantuje mnóstwo energii kolejnego dnia.

– Drink Bar – odprężający wieczór w doborowym towarzystwie – czyż nie o tym marzysz każdego dnia? Zapraszamy również na pokazy filmowe i sportowe w kinowym wymiarze…

– Bilard – zaproś rodzinę i znajomych na partyjkę – wieczór przebiegnie naprawdę miło!

– Mini wypożyczalnia książek – spokojna muzyka, wyborne wino i dobra lektura – relaks gwarantowany.

– Plac zabaw w restauracji hotelowej – nie śpiesz się przy posiłku – dzieci będą miały co robić; bezpieczne tuż obok Waszego stolika.

– Ogród letni wraz z placem zabaw dla dzieci i alejkami spacerowymi – dzieci niechętnie opuszczają to miejsce. Dorośli również.

– Staw z kolorowymi rybami – nie zapomnij aparatu, by uwiecznić zachwycone miny swoich dzieci.

– Plac do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka) – piłki do gier dostępne na miejscu.

– Wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking – zwiędzaj okolicę odprężając ciało i umysł.

– Akwarium morskie przy recepcji – za każdym razem zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

Bankiety Firmowe

W naszym Centrum możecie Państwo zorganizować pełen niespodzianek bankiet, jak również bale karnawałowe czy inne imprezy firmowe. Dzięki umiejętnie dobranej scenografii oraz świetnej muzyce dostarczycie Państwo swoim Gościom niezapomnianych wrażeń. Dokładamy wszelkich starań, aby dekoracja, stół i wygląd potraw stanowił integralną część całej oprawy artystycznej.

Razem z Państwem stworzymy scenariusz imprezy, która zintegruje załogę, dostarczy wielu miłych wspomnień, a wdzięczność współpracowników na długo wpłynie na ich efekty.

Dzięki doświadczeniu w realizacji różnorodnych uroczystości możemy dostosować nasze usługi do potrzeb okoliczności oraz Państwa wymagań. Proponujemy również gotowe scenariusze dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u