Hotel Sękowski&Sękowski Forum

Dodaj |

O Hotelu

Hotel Sękowski to trzygwiazdkowy obiekt urządzony z pasją w nowatorskim stylu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.hotelsekowski.pl i zapoznania się z obiektem. Oferujemy komfortowe, nowatorsko i przytulnie urządzone pokoje.

Każdy z 27 pokoi wyposażony jest w TV/SAT, telefon oraz przestrzenną i funkcjonalna łazienkę. Każdy z nich jest doskonałym miejscem na wypoczynek i relaks. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz bezpłatny, monitorowany parking.

Doskonała lokalizacja jest naszym atutem, położenie niedaleko centrum miasta zapewnia Gościom swobodę poruszania się i wygodę. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie osób niepełnosprawnych, a także najmłodszych Gości.

 

Restauracja

W naszej restauracji serwujemy kuchnię autorską, pełną kulinarnych niespodzianek. Dania przyrządzone z pasją zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Oferujemy pełen zakres usług gastronomicznych, począwszy od przerw kawowych, poprzez pyszne lunch’e, a na uroczystych kolacjach i balach kończąc.

 

Sale Szkoleniowe

Sękowski Forum to 5 nowoczesnych, klimatyzowanych sal szkoleniowych. Wzajemne usytuowanie pomieszczeń oraz system ruchomych dźwiękoszczelnych ścian daje możliwość dowolnego łączenia, celem uzyskania żądanej powierzchni konferencyjnej – nawet do 400m2. Różnorodność naszych sal pozwala dobrać miejsce idealne dla dużych konferencji czy sympozjów, a także kameralnych spotkań biznesowych czy narad zarządu. We wszystkich salach istnieje możliwość podłączenia najnowocześniejszego sprzętu audiowizualnego.

 

Przyjęcia Rodzinne

Hotel Sękowski i Sękowski Forum to również doskonałe miejsce na organizację przyjęć rodzinnych – wesel, chrztów, urodzin, uroczystych bankietów i kameralnych spotkań dla znajomych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie eleganckie sale bankietowe, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób ceniących sobie elegancję i profesjonalizm na najwyższym poziomie. W nowatorskich, klimatyzowanych salach ugościmy odpowiednio 60 i 120 osób. Zastosowany system akustyczny zapewni wysoką jakość dźwięku. Sękowski Forum posiada niezależne zaplecze gastronomiczne. W cenie przyjęcia weselnego oferujemy apartament z szampanem dla Pary Młodej.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u