HPR Zakład Remontów Mechanicznych Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Tradycje i doświadczenia HPR -u sięgają początku lat 60 – tych, kiedy to powstało krakowskie Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe. Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe ZRM sp. z o.o. w Krakowie jest spółką powstałą w 1992 roku w wyniku przekształcenia Wydziału Remontów Mechanicznych zgodnie z programem restrukturyzacji i prywatyzacji Hutniczego Przedsiębiorstwa Remontowego w Krakowie. Od 1996 wchodzi w skład Grupy Kapitałowej HPR S.A.

Zakład posiada zaplecze techniczne i technologiczne, specjalistyczny sprzęt techniczny, wysoko kwalifikowaną załogę posiadającą wszelkie uprawnienia spawalnicze oraz dozór techniczny posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia odbiorowe.

W ramach współpracy z innymi spółkami zrzeszonymi w holdingu Hutniczych Przedsiębiorstw Remontowyh w Krakowie, Spółka może wykonywać również zadania kompleksowo w systemie generalnego wykonawstwa w inych branżach, zapewniając pełną obsługę projektową w zakresie organizacji robót i technologii. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wykonania prac na jedną, dwie lub trzy zmiany. Załoga spółki realizująca roboty inwestycyjne, modernizacyjne i remontowe urządzeń przemysłowych, hutniczych oraz kotłów , instalacji i innych urządzeń energetycznych, posiada odpowiednie uprawnienia energetyczne.

Do wykonawstwa robót spawalniczych posiada uprawnienia UDT w zakresie metod spawania: gazową, łukową elektrodą otuloną, w osłonie gazów obojętnych (MIG i TIG), w osłonie gazów aktywnych (MAG) dla stali węglowych i stopowych. Roboty spawalnicze wykonywane są kompleksowo wraz z ich odbiorami podlegającymi UDT.

HPR ZRM wykonuje prace budowlano-montażowe w zakresie budowy, modernizacji i remontów w następujących branżach:

  • montażowej konstrukcji i maszyn
  • energetycznj instalacji i urządzeń
  • hydrotechnicznej
  • elektrycznej i AKP
  • wykonastwa konstrukcji stalowej
  • ogólnobudowlanej

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u