HUSQVARNA Poland Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

HUSQVARNA – producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji: parków, ogrodów, lasów, obiektów sportowych i innych terenów zieleni. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, w połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw technicznych na świecie. Husqvarna obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju.

Zasady przewodnie

Od pomysłu i deski kreślarskiej aż po sprzedaż i serwis pracujemy, mając na uwadze pięć kluczowych terminów. Nazywamy je naszymi zasadami przewodnimi i naszym celem jest sprawić, aby użytkownik doświadczał ich przy każdym kontakcie z nami oraz z naszym produktem.

Wydajność

Wydajne produkty muszą być na tyle mocne, aby wykonać pracę, do której są przeznaczone, ale jednocześnie muszą być na tyle lekkie, aby nie nadwerężać naszych rąk, ramion, barków, nóg czy pleców. W rezultacie wiele naszych produktów charakteryzuje najlepszy na rynku stosunek mocy do ciężaru.

Niezawodność.

Niezawodność jest konieczna, zwłaszcza dla tych spośród naszych klientów, którzy wykorzystują nasze produkty w pracy. Dlatego też zawsze staramy się utrzymać najwyższą możliwą jakość materiałów i komponentów, a nasze silniki i technologia muszą się sprawdzać nawet w najtrudniejszych warunkach.

Profesjonalizm.

Wielu naszych klientów to użytkownicy profesjonalni, a nasze produkt zawsze tworzone są we współpracy z nimi. Dlatego też jesteśmy w czołówce producentów jeśli chodzi o działanie naszych produktów i udogodnienia w pracy. Dzięki temu produkty mają zalety, z których korzystają wszyscy, nie tylko profesjonaliści.

Odpowiedzialność za środowisko naturalne.

Jako producent maszyn do pielęgnacji terenów zieleni czujemy się odpowiedzialni za środowisko naturalne. Dotyczy to zarówno etapu produkcji, jak i emisji zanieczyszczeń, recyclingu, oraz wymagań stawianych przewoźnikom oraz dostawcom. Jeszcze jednym przykładem naszego pro-ekologicznego myślenia, w którym uwzględniamy również środowisko pracy są silniki X-TORQ – jedne z najnowocześniejszych silników dwusuwowych na świecie jeśli chodzi o redukcję zanieczyszczeń oraz oszczędność paliwa.

Łatwość użytkowania.

Cechą najlepiej wyróżniającą nasze produkty jest fakt, że pozwalają one osiągać optymalne rezultaty, minimalizując zbędny wysiłek. Niski ciężar, ergonomia i dobrze wyważona konstrukcja zapobiegają zmęczeniu, nawet podczas długotrwałej pracy. Inteligentne zabezpieczenia zmniejszają ryzyko wypadku i czynią pracę bardziej bezpieczną i wydajną. Nasze rozwiązania dotyczące serwisu pozwalają w większości wypadków na konserwację i czyszczenie maszyn bez specjalistycznych narzędzi i konieczności długich przestojów.

Więcej informacji na www.husqvarna.com.pl

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u