Imed Poland Sp. z o.o.

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O FIRMIE

IMED POLAND – Jesteśmy importerem i dystrybutorem produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety.

Poza działalnością handlową zajmujemy się działalnością usługową, szczególnie dla podmiotów zagranicznych, prowadząc procesy rejestracyjne leków i wyrobów medycznych oraz podejmując się obowiązków podmiotu odpowiedzialnego dla leków spoza Unii Europejskiej.

 

W ramach naszej działalności świadczymy usługi dla kontrahentów krajowych i zagranicznych, w zakresie:

Rejestracji – uzyskiwania pozwoleń na dopuszczenie do obrotu na terenie Polski dla produktów leczniczych, wyrobów medycznych i wyrobów biobójczych.

Importu produktów leczniczych z poza granic Unii Europejskiej i dopuszczeniu serii produktów leczniczych do obrotu.

Pełnienia roli podmiotu odpowiedzialnego dla wytwórców produktów leczniczych z poza granic Unii Europejskiej.

 

Imed Poland Sp. z o.o. działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej nr GIF-N-4111/139/PL/10 wydane przez Głównego Inspektora farmaceutycznego.

HURTOWNIAkliknij

 

Apteka otwarta Imed Poland Sp. z o.o. znajduje się przy ulicy Puławskiej 314 w Warszawie. Prowadzi pełen asortyment leków gotowych oraz przygotowuje leki recepturowe w pełnym zakresie, w tym również krople oczne.

APTEKAkliknij

PRODUKTY kliknij


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u