“Inbud Bielsko” Sp. z o.o.

Dodaj |

 • O Firmie
 • Roboty Budowlane
 • Roboty Budowlane

  Inbud Bielsko sp. z o.o. działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o nadzory budowlane, inwestorstwo zastępcze oraz roboty specjalistyczne.
Dysponując własną pracownią projektową oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą inżynierską oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia formalności formalno – prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.
Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem własne przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje Inbud Bielsko charakteryzuje funkcjonalność, unikalne rozwiązania projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.
Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku oraz chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie posiadamy w ofercie szeroki wybór nieruchomości, zarówno z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłową.

Kompleksowa realizacja:

 • – obiektów przemysłowych, handlowych
 • – budynków mieszkalnych
 • – hal stalowych w systemie Astron

Projektowanie we wszystkich branżach

Wykonawstwo:

 • – Robót remontowo-budowlanych

+ fundamentów pod obiekty kubaturowe i maszyny
+ fundamentów specjalnych – pale żelbetowe
+ stanów surowych budynków
+ adaptacji obiektów i pomieszczeń
+ zabezpieczeń antykorozyjnych stali i betonu
+ pokryć dachowych
+ konstrukcji stalowych
+ lekkich obudów ścian osłonowych
+ renowacji budynków zabytkowych

 • – Robót wykończeniowych

+ ocieplenia elewacji metodą lekką na mokro
+ tynków gipsowych i cementowo-wapiennych maszynowych na mokro
+ suchych tynków z płyt GK
+ ścian działowych, akustycznych i przeciwpożarowych z płyt GK
+ sufitów podwieszanych kasetonowych i rastrowych aluminiowych
+ podłóg podniesionych (komputerowych)
+ robót malarskich

 • – Posadzek

+ posadzek przemysłowych betonowych utwardzanych powierzchniowo
+ wylewek cementowych i samopoziomujących
+ posadzek gresowych
+ posadzek z wykładzin

 • – Robót instalacyjnych wewnętrznych i sieci zewnętrznych
 • – Zabezpieczeń ogniochronnych
 • – Specjalistycznych prace wysokościowych

Inbud Bielsko Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem Astron Building Systems światowego lidera produkcji obiektów w konstrukcji stalowej dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązania techniczne o najwyższym światowym standardzie.

ASTRON jest wiodącą firmą w produkcji stalowych hal w Europie z 40 letnim doświadczeniem w produkcji hal stalowych z przeznaczeniem pod budynki przemysłowe i usługowe. Ponad 40 mln metrów kwadratowych wzniesionych obiektów stanowią najlepszą rekomendację, a zdolności produkcyjne szacowane na 70 hal tygodniowo dają wyobrażenie o potencjale firmy.

System ASTRON umożliwia indywidualne traktowanie każdego projektu, co w połączeniu z modułową technologią, pozwala niemal dowolnie kształtować architekturę i rozmiary obiektów. Ich rozpiętość wewnętrzna bez podpór może liczyć nawet 100 metrów!

Proponowane przez nas budynki mogą łączyć w sobie tradycyjną technologię budowlaną o charakterze dekoracyjnym z nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi walory użytkowe obiektu.

Przy wycenach stosujemy program CYPRION, który umożliwia wycenę ryczałtową hali z podaniem wstępnych reakcji fundamentowych.

Obiekty w technologii ASTRON, spełniają indywidualne wymagania użytkowników przy zachowaniu cen produktu seryjnego. Dodatkowo używamy narzędzia ALLPLAN umożliwiającego dodatkową wizualizację obiektu.

Dzięki modułowości systemu znajduje on wszechstronne zastosowanie wciąż zaskakując swoimi możliwościami. Najpowszechniejsze jego zastosowania to:

– hale produkcyjne
– magazyny

– budynki biurowe
– obiekty sportowe

Ponadto oferujemy pełny zakres usług projektowych począwszy od wstępnych koncepcji architektonicznych przez wielobranżowe projekty budowlane, po specjalistyczne projekty inżynierskie z uwzględnieniem specyfiki systemu ASTRON.

ASTRON to:

– Ponad 40 lat doświadczeń
– Ponad 40 000 budynków
– Ponad 40 000 000 m2 wybudowanej powierzchni
– Ponad 1500 budynków w Polsce.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u