INOP Instytut Obróbki Plastycznej

Dodaj |

O Nas

Instytut Obróbki Plastycznej jest działającym od 1948 roku Instytutem Badawczym podległym Ministerstwu Gospodarki.

Zajmujemy się opracowywaniem, badaniem i wdrażaniem technologii, maszyn, urządzeń i narzędzi do pozahutniczej obróbki plastycznej.

Prowadzimy badania skorelowane z priorytetowymi kierunkami strategicznymi państwa i Europejskiej Przestrzeni Badawczej w ramach własnej działalności statutowej oraz w ramach krajowych i międzynarodowych projektów badawczych.

Oferujemy profesjonalne opracowanie kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu obróbki plastycznej metali, zapewniających znaczną oszczędność energii i materiału. Zapewniamy również doradztwo techniczne oraz inne usługi szkoleniowo-informacyjne.

Dbamy o to, aby nasze usługi spełniały Państwa oczekiwania oraz żeby ich jakość była zawsze na najwyższym poziomie.

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie specjalistów w zakresie obróbki plastycznej i dziedzin pokrewnych, a także System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008, certyfikowany przez Lloyd’s Register Quality Assurance gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Usługi

Akredytowane Laboratorium Badawcze

Zakład Badania Metali Instytutu prowadzi badania struktury i właściwości metali. Od 1997 roku Zakład jest akredytowanym laboratorium badawczym Instytutu. System zarządzania w Zakładzie podlegał ciągłemu doskonaleniu pod nadzorem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, a od 2002 roku – Polskiego Centrum Akredytacji. W 2006 roku wdrożono system zgodny z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 – Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących. Zakład posiada Certyfikat Akredytacji Nr AB 105.

 

Metody badawcze objęte zakresem akredytacji

Pozostałe oferowane metody badań

System skaningowego mikroskopu elektronowego

FEI InspectS i spektrometru EDS EDAX Genesis 2

Ankieta dla klientów Laboratorium Badawczego

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u