Instytut Medycyny Estetycznej. Bona Dea Lek. med. spec. dermatologii medycznej i estetycznej Lucyna Woliczko

Dodaj |

O Firmie

Gabinet Bona Dea świadczy usługi dla Państwa od 9 lat. Do Państwa dyspozycji jest wciąż ta sama kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów.
Naszą specjalizają jest dermatologia estetyczna. Szczycimy się kadrą lekarską o bardzo dużych kwalifikacjach(m. in szkoleniowiec dla lekarzy z zabiegów Sculptra i wypełniaczy- techniki zaawansowane). O ich doświadczeniu świadczy ilość ok.80. certyfikatów, uprawniające do wykonania zabiegów estetycznych,jakie posiadają i ich dziewięcioletnia praktyka tylko w dziedzinie medycyny estetycznej.

Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli.

Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają z najnowszych i najskuteczniejszych urządzeń i technologii by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Lekarze specjalizujący się w dermatologii estetycznej dobiorą zabiegi, które odpowiadają Twoim potrzebom, usuną wszelkie niedoskonałości urody. Botox, sculptra, wypełniacze zmarszczek, powiększanie ust, mezoterapia, peelingi to tylko niektóre elementy z szerokiego wachlarza zabiegów, jakie oferuje nasz gabinet.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u