“IPK” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Doświadczony zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach – w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

W ciągu 19 lat istnienia, konsultanci IPK brali udział w obsadzeniu ponad 8 tysięcy stanowisk w firmach różnych typów, z większości branży na polskim rynku. Specjalnością IPK jest pomoc w obsadzaniu stanowisk menadżerskich oraz specjalistycznych.

Dla firm prowadzących działalność na skalę międzynarodową IPK rekrutuje również kandydatów w innych krajach Centralnej i Wschodniej Europy, m.in. w Czechach, na Węgrzech, Krajach Bałtyckich a zwłaszcza w Rosji i na Ukrainie.

Konsultanci IPK dysponują wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. O ich wiedzy i kompetencji świadczy prowadzenie przez nich zajęć na najbardziej prestiżowych polskich wyższych uczelniach – m.in. Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Krajowej Szkole Administracji Publicznej, a także częstotliwość z jaką media zasięgają ich opinii w kwestiach dotyczących rynku pracy – blisko 1000 cytowań m.in. w: Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej, Polityce, Newsweeku a nawet w The New York Times oraz pismach specjalistycznych m. in. Personel i Zarządzanie oraz International Journal of Psychology.

 

Usługi

-rekrutacja i selekcja na stanowiska średniego i wyższego szczebla,

-executive search,

-rekrutacja ogłoszeniowa (prasa i internet),

-diagnoza potencjału zawodowego,

-testy psychologiczne,

-szkolenia i treningi umiejętności w zakresie HRM.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u