“Irys” Export-Import. Grodnicka Wiesława

Dodaj |

O Firmie

IRYS jest firmą rodzinną. Powstaliśmy w 1984 roku. Na początku nasza działalność opierała się tylko na jednej maszynie i produkcji obrusów, z czasem zaczęliśmy się rozwijać i wprowadzać nowe produkty: maty łazienkowe, podkłady pod obrusy oraz narzuty gobelinowe. W chwili obecnej jesteśmy prężną firmą, a nasze produkty można znaleźć w całej Polsce i za granicą. Nasz asortyment to ponad 40 pozycji.

Idziemy z duchem czasu i dlatego nasz asortyment często jest wzbogacany nowymi seriami obrusów, nowymi haftami i dywanikami łazienkowymi.

Naszym priorytetem zawsze była i jest jakość, dlatego zanim cokolwiek zaczynamy sprzedawać testujemy to w naszych domach.

Dzięki naszym przedstawicielom handlowym jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych klienów w całej Polsce.

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY INDYWIDUALNEJ.

 

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obrusy na każdą okazję. Dbamy o to aby były wykonane z tkanin o bardzo wysokiej jakości i służyły Państwu jak najdłużej.

Szyjemy obrusy na zamówienie w dowolnym rozmiarze oraz haftujemy loga wg. dostarczonego wzoru. W naszej ofercie znajdują się również obrusy bankietowe tzw. skirtingi oraz pokrowce na krzesła.

Oferujemy obrusy z tkanin 100% poliester, które w dotyku są jak bawełna. Obrusy, które wyglądają na lniane jednak dzięki domieszce poliestru bądź wiskozy rewelacyjnie sprawdzają się w użyciu. Znajdą Państwo także obrusy z tkanin naturalnych, 100% len lub 50% len/50% bawełna.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

– Obrusy,

– Maty/Dywaniki łazienkowe,

– Skirting,

– Pokrowce na krzesła,

– Obrusy gobelinowe,

– Ochrona stołu.

 

Lista Sklepów

SKLEPY INTERNETOWE

fedo.pl

nell.com.pl

sklepdiuna.pl

WARSZAWA

ELEGANZA ul. KEN 93

HALA BANACHA ul. Grójecka 95

HALA MIROWSKA Pl. Mirowski 1

HALA WOLA ul. Człuchowska 25

UNIVERSAM ul. Grochowska 207

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u