“Janusz” Pokrycia Dachowe

Dodaj |

O nas

Firma Janusz z Bystrzycy Oławskiej skutecznie działa na rynku budowlanym już od ponad 20 lat. Dobrze przygotowana kadra pracowników wyposażona w odpowiedni sprzęt, daje Państwu gwarancję profesjonalnych usług dekarskich z których skorzystało już setki zadowolonych klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się, dostosować do wymagań i jednocześnie możliwości finansowych naszych Klientów. Każdą pracę rozpoczynamy od wykonania pomariów technicznych, dobrania odpowiednich materiałów i przygotowania kosztorysu. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i doradztwo techniczne.

Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście do powierzanych nam zleceń powodują, że naszym Klientom możemy zaoferować wysokiej jakości usługi. Wykonywane przez nas pokrycia dachowe są solidne i trwałe.

Działamy lokalnie na terenie Oławy, Brzegu, Strzelina. W zależności od zlecenia wykonujemy usługi w innych rejonach województwa dolnośląskiego i opolskiego.

 

Oferta

Oferta firmy:

– krycie blachodachówką

– krycie dachówkami

– blachy trapezowe

– okna dachowe

– gonty bitumiczne

– rynny

– rozbudowa budynków

– obróbki blacharskie

– papy termozgrzewalne

Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalne kosztorysy. Posiadamy doświadczoną kadrę, miłą obsługę i atrakcyjne ceny.

 

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kilku naszych realizacji :

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u