Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie

Dodaj |

O nas

Hotel Jarota to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny z basenem położony w zacisznej części miasta Jarocin, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego oraz parku z jedną z najdłuższych w Europie alei grabowych.

Oferujemy pełną gamę usług związanych z organizacją różnego rodzaju imprez – od kameralnego spotkania w małym gronie, do wystawnego bankietu.

Dysponujemy warunkami do komfortowego spędzania chwil na spotkaniach firmowych, organizacji konferencji, szkoleniach oraz imprezach motywacyjnych i integracyjnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, kameralną atmosferę oraz przyjazny klimat!

Na gości hotelowych czeka 51 komfortowo wyposażonych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamenty o łącznej ilości 120 miejsc noclegowych.

W standardzie każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego. Posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

 

Szkolenia

Hotel Jarota stwarza doskonałe warunki do organizacji imprez typu: szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne oraz spotkania “team building”, konferencje wielkopolska.

Wielkopolska to doskonale położony region na tego rodzaju spotkania firmowe i konferencje. Nasz ośrodek szkoleniowy znajdujący się w jej centralnej części w miejscowości Jarocin to miejsce, w którym można połączyć prace z wypoczynkiem i relaksem.

Posiadamy 2 sale konferencyjne, których niewątpliwym atutem jest to iż, mają pełne zaplecze techniczne. W jego skład wchodzą;

– projektor multimedialny

– ekran

– DVD

– tablica flip-chart

– sprzęt nagłaśniający

– dostęp do Internetu

Do Państwa dyspozycji oddajemy hotel z basenem, siłownie, korty tenisowe, boiska, hale sportową, saunę, solarium. Oprócz obiektów sportowych, dzięki którym możecie Państwo aktywnie spedzać czas hotel posiada przytulną restauracje o niepowtarzalnym klimacie.

Profesjonalizm oraz życzliwość naszych pracowników gwarantuje, iż każda organizacja konferencji, szkolenia, zostaną sprawnie i kompleksowo przygotowane.

 

Sport

Bogate zaplecze sportowe umożliwia nam organizowanie obozów sportowych:

– piłkarskich

– lekkoatletycznych

– pływackich

– siatkarskich

– tenisowych

– innych dyscyplin sportowych

Bardzo uważnie wsłuchujemy się w opinię naszych gości i bezustannie podwyższamy standard świadczonych usług.

Mamy ambicje, aby jarociński ośrodek był najlepszą bazą sportowo – rekreacyjną oraz ośrodkiem obozów przygotowawczych i kondycyjnych w południowej Wielkopolsce.

W skład naszej bazy sportowej wchodzą:

STADION I BOISKA TRENINGOWE – obozy piłkarskie

Stadion i boisko piłkarskie o nawierzchni naturalnej 105 x 68m z trybuną wschodnią na 1191 miejsc, w tym 261 miejsc zadaszonych

2 płyty treningowe o nawierzchni naturalnej 105 x 68m

Oświetlone boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią trawiastą (trawa piłkarska o wysokości 60 mm zasypana granulatem EPDM) 105 x 68 m z trybunami – 220 miejsc.

LEKKOATLTYKA – ośrodek szkoleniowy, obiekty sportowe

bieżnia tartanowa 4 torowa, 400 metrowa,

bieżnia tartanowa 6 – torowa, 100 metrowa,

foto-finisz

skocznia dwustronna do skoku w dal i trójskoku,

skocznia wzwyż,

rzutnia do pchnięcia kulą.

AQUAPARK – hotel z aquaparkiem

Basen sportowy 25 m z trybunami dla 300 osób,

Część rekreacyjna z grotą, dziką rzeką, dwiema zjezdżalniami 120 i 80m (ta ostatnia z efektami świetlnymi), jacuzzi, masaże podwodne,

Nowoczesny kompleks saun /sauna fińska, parowa aromaterapeutyczna, parowa z basenem do kąpieli perełkowej, basen schładzający, bicze wodne, podgrzewane łóżko, jacuzzi wieloosobowe, pomieszczenie relaksu/

KOMPLEKS BASENÓW ODKRYTYCH

Basen odkryty 50 x 20m, 8-torowy z trybunami na 300 osób

Odkryty basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi: zjeżdżalnią dla dzieci, zjeżdżalnią 50 metrową, fontannami, masażami.

KORTY TENISOWE – obozy przygotowawcze

Dwa korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią

SIŁOWNIA – ośrodek przygotowań

Nowoczesna sala do treningu siłowego z szeregiem maszyn ze stosami oraz tzw. wolnych ciężarów firmy PRECOR i LIFE FITNESS, oddzielne miejsce do treningu kardio, pomieszczenie do gry w SQUASH’a, spinning na rowerach PRECOR.

Polecam również korzystanie z fotela masującego! Fotel do automatycznego masażu całego ciała, firmy Panasonic, model EP3006, posiada 4 głowice masujące, automatyczny i sensoryczny pomiar wagi i wzrostu. Pozycja masowania jest ustawiana automatycznie i/lub manualnie. Istnieje możliwość ustawiania intensywności i szybkości masażu zgodnie z potrzebami użytkownika.

SAUNARIUM

Nowoczesny kompleks saun – sauna fińska, parowa aromaterapeutyczna, parowa z basenem do kąpieli perełkowej. Dodatkowo w saunarium znajduje się grota biczy wodnych, jacuzzi wieloosobowe, pogrzewane łóżko oraz pomieszczenie do relaksu.

KABINA DO KRIOTERAPII

Krioterapia ogólnoustrojowa (całego ciała) wykorzystuje w procesie leczenia niskie temperatury. Czynnikiem schładzającym cały organizm jest zimne powietrze o temperaturze od -110 do -160 stopni Celsjusza. Zabieg trwa od 2 do 3 minut. Jednocześnie w kriokomorze może przebywać do 4 osób.

HALA SPORTOWA – organizacja imprez sportowych, obozy sportowe

Z początkiem roku 2010 do użytku oddana została hala sportowa – nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym rozgrywać można mecze różnych dyscyplin sportowych. W hali o wymiarach 44 x 22m. mieszczą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej. Nawierzchnia Tarkett Omnisport w połączeniu z rusztem Lumaflex daje profesjonalny system sportowy spełniający Europejską Normę EN 14904, która obecnie obowiązuje w Polsce oraz DIN 18032. Poza tym system Lumaflex Omnisport posiada najważniejsze certyfikaty federacji sportowych: FIBA, IHF, WVBF, co dopuszcza system do rozgrywek światowych.

Dodatkowo w hali o łącznej powierzchni ok. 3210 m2 mieści się centrum aerobiku, fitness oraz squash.

 

Spa

Ciągły pośpiech, stres, życie pod presją, konieczność dokonania wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi do poszukiwania równowagi. Chęć osiągnięcia odpowiedniego statusu społecznego nabrała dużego znaczenia i doprowadziła do tego, że ludzie zaczęli zwracać szczególną uwagę na swój wygląd. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu. Mając na względzie te potrzeby Spółka Jarocin Sport postanowiła udostępnić miejsce, które pomoże zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem a co się z tym wiąże dobrym samopoczuciem na co dzień.

W obiekcie ART SPA jest to, co niezbędne aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy doskonale wyposażony kompleks, w którym grupa specjalistów z zakresu kosmetologii, aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i rozwoju wewnętrznego będzie czuwać nad kondycją naszych klientów. Odwiedzić oni mogą

– studio urody i modelowania sylwetki,

– atelier fryzjerskie,

– studio wizażu, makijażu permanentnego i opalania natryskowego,

– salon masażu i aromaterapii,

gdzie skorzystać można z wielu zabiegów prowadzących do znacznej poprawy zarówno naszego wyglądu, jak i kondycji psychofizycznej.

 

Rekreacja

W naszym ośrodku znajdziecie Państwo wiele możliwości na aktywne spędzenie czasu wolnego. W kompleksie sportowo-rekreacyjnym w ramach którego funkcjonuje Hotel, do dyspozycji Gości oddajemy:

AQUAPARK – obiekt oddany do użytku w połowie listopada 2010r. Podzielony na trzy części: pływacki basen sportowy o wymiarach 25 x 12,5m, basen rekreacyjny z brodzikiem dla dzieci, rwącą rzeką, zjeżdżalniami o długości 120 i 80m /ta ostatnia z efektami świetlnymi/ oraz kompleks saun – tu znajdą Państwo saunę suchą, parową aromaterapeutyczną oraz parową z kąpielą perełkową. Wycieszenie zapewni Państwu pomieszczenie do relaksu oraz gabinet masażu. Na pyszną kawę i ciastko zapraszamy do Aqua-baru – dostępnego zarówno dla korzystających z atrakcji wodnych, jak i dla Gości z zewnątrz.

Naszym Gościom korzystanie z części rekreacyjnej aquaparku proponujemy nieodpłatnie!

O szczegóły prosimy pytać pracowników recepcji!

– basen odkryty – olimpijski 50 x 20m, 8-torowy z trybunami dla 300 osób

– basen rekreacyjny z atrakcjami (zjeżdżalnią dla dzieci oraz drugą- 50-metrową , fontannami i masażami wodnymi)

– siłownię i fotel do masażu

– korty tenisowe i squash

– boiska piłkarskie trawiaste oraz z nawierzchnią sztuczną i oświetleniem

– halę widowiskowo-sportową o wymiarach 44 x 22m

– zajęcia z aerobiku i fitness

ART SPA

Korzystanie z basenów odkrytych (w sezonie letnim) oraz siłowni – GRATIS!!!

Proponujemy Państwu również programy integracyjne dla różnych grup odbiorców, team building:

– organizacja imprez sportowych ( turnieje piłkarskie, siatkarskie, tenisowe)

– zabawa plenerowa na przyhotelowych terenach połączona z biesiadą piwną, grillem lub ogniskiem

– organizację gier i zabaw scenariuszowych, np. “gorączka lat 70-tych”, “wieczór casino”, “piracka tawerna” itp.

– paintball, survival, quady

– spływy kajakowe rzekami Wartą i Prosną

– zajęcia z aerobicu, stretching

– wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego (grill, strzelnica kajaki, rowerki wodne, mini-ZOO, strzelanie z łuku, konie, bryczki, ognisko …)

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u