JK Surgical Sp. z o.o.

Dodaj |

O Nas

Firma J.K.Surgical Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku medycznym w roku 1994 jako przedstawiciel angielskiej firmy Swann Morton Ltd.
Od początku swojego istnienia dostarczamy na polski rynek
najwyższej jakości ostrza, rękojeści i skalpele, które zyskują coraz to liczniejsze uznanie wśród naszych odbiorców. Naszym nadrzędnym celem jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Z roku na rok wzrasta liczba kontrahentów zainteresowanych współpracą z nami.

Firma Swann Morton Ltd. będąca światowym liderem w produkcji ostrzy, skalpeli i rękojeści chirurgicznych, a także ostrzy przemysłowych, mająca swoją siedzibę w Sheffield w Anglii zatrudnia obecnie około 350 pracowników i produkuje dziennie 1.5 mln sztuk ostrzy chirurgicznych.
Wyroby Swann Morton są sprzedawane do ponad 100 krajów na całym świecie. Historia i sukcesSwann Morton ma już swoją 70 letnią tradycję popartą szeregiem własnych doświadczeń w dziedzinie produkcji ostrzy chirurgicznych a także kontroli jakości, która nie ma sobie równych wśród konkurencji.

Wszystkie produkty Swann Morton posiadają międzynarodowe certyfikaty jakościowe, są również dopuszczone do obrotu na polskim rynku medycznym.

 

Jakość

Skalpele i ostrza Swann-Morton cieszą się reputacją jakości, która nie ma sobie równych.

Ta reputacja zbudowana została w oparciu o wysokie standardy trwałości i ostrości. Firma
Swann-Morton uzyskała certyfikat ISO 13485, co umożliwia oznaczenie produktów znakiem CE (zgodnie z wymogami Medical Device Directive, 93/42/EEC). Wszystkie standardowe wymienne ostrza chirurgiczne i uchwyty są produkowane zgodnie z normami BS 2982 / ISO 7740 / EN 27740. Każda partia ostrzy poddawana jest najsurowszej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Firma posiada także, w pełni wyposażone laboratorium mikrobiologiczne.

Takie przywiązanie do jakości jest istotne dla firmy Swann-Morton. Produkty firmowe zajmują istotne miejsce w jednym z najbardziej wymagających środowisk na świecie – sali operacyjnej.

Z tego samego powodu ostrza Swann-Morton są nieustannie doskonalone i ulepszane. Ponieważ techniki chirurgiczne stają się coraz bardziej wyrafinowane, ostrza Swann-Morton muszą sprostać temu wyzwaniu.

Chirurdzy w prawie każdym kraju na świecie zawierzają życie innych ludzi ostrzom firmy Swann-Morton. Nie może być lepszego dowodu na przywiązanie firmy do jakości.

Zobacz certyfikaty w formacie PDF:

 certyfikat 1
 certyfikat 2
 certyfikat 3

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u