Jodmet Phu

Dodaj |

O nas

Firma pod nazwą P.P.H.U. JODMET została założona w styczniu 1991 roku z praktyką w branży od 1980 roku pod innymi nazwami. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ul. Starogradzkiej 44 róg Odrzańskiej, filia na ul. Rudzkiej 33/35. Jest producentem obudów metalowych do urządzeń elektrycznych, elektronicznych i światłowodowych, z blach stołowych, nierdzewnych i aluminiowych lakierowanych lakierami proszkowymi. Wykonujemy również wykrawanie laserowe na laserach firmy Bystronic. Możliwość wykonania nietypowych obudów lub szaf według potrzeb i rysunków klienta na maszynach z systemem CNC. Współpracujemy z firmami mającymi certyfikat ISO w związku z tym spełniamy wymogi jakości tych firm. Jesteśmy godnym wykonawcą i podwykonawcą dla firm mających certyfikat ISO 9001.

 

Oferta

Firma produkuje obudowy metalowe na zamówienie klienta według rysunków lub wzorów dostarczonych w aluminium lub stali lakierowane lakierami proszkowymi. Obudowy 19′ i 21′ we wszystkich wysokościach, skrzynki wszelkiego typu.

Nieustająca modernizacja parku maszynowego naszej firmy umożliwia dużą elastyczność produkcji. Jesteśmy w stanie wykonać nietypowe zamówienie jednostkowe, mało i wieloseryjne.

Oferujemy laserowe cięcie blach

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u