“Jumpe-Jędryczek”

Dodaj |

O Nas

Firma JUMPE powstała w 1972 roku. W początkowych etapach funkcjonowania był to mały zakład rzemieślniczy. 
Z biegiem czasu zyskiwaliśmy zaufanie coraz większego grona klientów i przekształciliśmy się przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające ponad sto osób.

Nasza działalność skupia się na produkcji etykiet samoprzylepnych. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu możemy stworzyć zarówno etykiety czyste, jak również etykiety z nadrukiem pełnokolorowym. W naszej bogatej ofercie handlowej znajdują się także taśmy termotransferowe, rolki do kas oraz nowoczesne i niezastąpione w handlu metkownice.

Do produkcji wszystkich wyrobów wykorzystujemy surowce najwyższej jakości znanych światowych firm, jak Mitsui czy Avery Dennison.

 

 

Oferta

Oferujemy Państwu wysokiej klasy etykiety samoprzylepne, a także rolki kasowe, zarówno czyste, jak również posiadające kolorowy nadruk – logo, bądź tekst reklamowy. Wykonujemy nadruki za pomocą techniki fleksograficznej, a w przypadku mniejszych nakładów, termotransferowej.

Technika fleksograficzna zapewnia wysoką jakość oraz staranność wydruku. Umożliwia ona wykonanie nadruku w pełnych kolorach, włącznie ze złoceniami oraz lakierem UV. W celu zastosowania tej techniki minimalna ilość zamówienia powinna wynosić 100m2. Mniejsze zamówienia wykonujemy w oparciu o technikę termotransferową.

Może być ona wykorzystana również do numerowania etykiet, lub drukowania kodów kreskowych kroczących. Wszystkie etykiety z naszej oferty nawijane są na rolki. Ich wielkości zależą od potrzeb naszych klientów, ale standardowo na jednym nawoju znajduje się 1000 etykiet.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u