JURKPOL Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

JURKPOL Sp. z o.o. działa na rynku usług przeciwpożarowych ponad 20 lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które kompleksowo zapewnia obsługę w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej.
Oferujemy swoją pomoc już od pierwszego etapu sporządzając ekspertyzy i analizy, dokonując oceny stanu technicznego i wykonując projekt.
Następnie pomożemy w doborze odpowiedniego zabezpieczenia biorąc pod uwagę warunki techniczne oraz aspekty ekonomiczne, by w konsekwencji wyposażyć Państwa obiekt w najbardziej optymalne systemy i zabezpieczenia przeciwpożarowe.
Dbając o bezpieczeństwo naszego klienta i szanując współpracę proponujemy obsługę serwisową zabezpieczeń przeciwpożarowych na podstawie sporządzonych harmonogramów, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami.
Profesjonalność naszych usług została poparta wieloma referencjami i certyfikatami, a wśród nich ISO 9001, które wyznaczają nam politykę jakości i przyczyniają się do ciągłego doskonalenia w zakresie naszej oferty.
Ponadto wszystkie nasze działania oparte są o wyroby sprawdzonych producentów, którzy udzielili nam autoryzacji na montaż i serwis.

 

Oferta

Oferujemy swoją pomoc od etapu sporządzenia ekspertyzy, analizy oraz oceny stanu technicznego i wykonania projektu. Następnie pomożemy w doborze odpowiedniego zabezpieczenia biorąc pod uwagę warunki techniczne oraz ekonomiczne. W konsekwencji Państwa obiekt zostanie wyposażony w najbardziej optymalne systemy zabezpieczenia przeciwpożarowego. Dbając o bezpieczeństwo naszego klienta i szanując współpracę proponujemy obsługę serwisową zabezpieczeń przeciwpożarowych na podstawie sporządzonych harmonogramów, zgodnie z obowiązujacymi przepisami i wymogami.

Oferta została podzielona na 4 działy:
1. bierna ochrona ppoż.,
2. czynna ochrona ppoż.,
3. outsourcing usług ppoż.,
4. pozostałe usługi ppoż.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u