K4 service s.c.

Dodaj |

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się informatyczną obsługą firm i przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną Państwa firmy, zaczynając od określenia wymagań poprzez stworzenie projektu informatyzacji, a na wdrożeniu, serwisie oraz stałej pomocy i obsłudze kończąc. Dzięki nam Państwa firma będzie działać sprawniej i wydajniej, a problemy związane z infrastrukturą informatyczną przestaną istnieć.

Również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich znanych na rynku kopiarek. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co jest poparte naszym wieloletnim doświadczeniem w branży kserograficznej oraz poparte wieloma szkoleniami i certyfikatami potwierdzającymi odbyte szkolenia oraz poszerzaną wiedzę z zakresu automatyki biurowej. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo techniczne. Specjalizujemy się w naprawach kopiarek biurowych oraz maszyn produkcyjnych takich firm jak Konica Minolta, Olivetti i posiadamy także bogate doświadczenie serwisowe z zakresu kopiarek innych znanych firm czy też ploterów.

 

Oferta

Oferujemy Państwu usługi z zakresu:

Serwisu:

– Kompleksowa naprawa analogowych i cyfrowych urządzeń kopiujących, drukujących, kopiująco-drukujących, tj. przeglądy okresowe, kalibracja, instalacja sieciowa.
– Pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
– Usługi serwisowe u klienta.

Sprzedaży:

– Sprzedaż nowych i używanych urządzeń kopiujących.
– Sprzedaż umów serwisowych do urządzeń nowych i używanych.
– Sprzedaż oraz regeneracja mat. eksploatacyjnych tj. tonery, wkłady światłoczułe etc.
– Możliwość dzierżawy nowych lub używanych urządzeń.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u