Kabel-Technik-Polska Sp.z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • BRANŻA
  • NARZĘDZIA

Firma Kabel-Technik-Polska specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wiązek kablowych w małych, średnich i dużych seriach, wiązek i szaf sterowniczych. Jest dostawcą dla gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, szynowego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wiązek kablowych, czyli od stycznia 1997 r. jednym z najistotniejszych zagadnień firmy był stały rozwój i unowocześnianie technologii. Związane to było z bardzo dynamicznym rozwojem przemysłu motoryzacyjnego, wysokimi wymaganiami klientów i obowiązującymi normami, ale również z chęcią zrealizowania celu, jaki zawsze przyświecał załodze KTP – czyli najwyższej jakości produkt i zadowolenie klienta.

Wraz z modernizacją maszyn, rozwojem technologii oraz wzrostem wiedzy, doświadczenia i umiejętności pracowników następował rozwój produktów wytwarzanych w KTP. Od produkowanych początkowo prostych wiązek bateryjnych i zasilających dla przemysłu motoryzacyjnego firma dokonała znacznego postępu. W chwili obecnej, oprócz wiązek do motoryzacji z wykorzystaniem magistrali CAN i technologii przenoszenia wysokich częstotliwości, produkowane są wiązki dla kolejnictwa. W wiązkach stosowane są najnowsze osiągnięcia przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu nie istnieje problem z ich zaimplementowaniem.

Istotnym osiągnięciem firmy Kabel-Technik-Polska jest niewątpliwie to, że zaliczana jest do światowych dostawców wszystkich produktów i systemów związanych z przewodami i cieszy się u swoich klientów sławą solidnego i elastycznego partnera.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u