Kaczmarski Inkasso

Dodaj |

O firmie

Kaczmarski Inkasso jest ekspertem z zakresu kompleksowej obsługi wierzytelności. Od 1992 roku wykorzystujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązania w procesie odzyskiwania należności.

Nadrzędnym celem naszych działań jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony transakcji handlowych oraz zagwarantowanie wysokiego standardu usług zarządzania wierzytelnościami.

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, będące liderami w swojej branży. Dbałość o dobre imię każdego klienta jest dla nas najważniejsza.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Połączenie kompleksowych działań windykacyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, z możliwością dopisania dłużnika do rejestru, usprawnia proces odzyskiwania należności i podnosi efektywność prowadzonych działań.

We wrześniu 2010 r. otrzymaliśmy nagrodę Gazety Finansowej „Turbiny Polskiej Gospodarki”
w kategorii Najlepsze produkty dla MSP z segmentu Windykacja, co dowodzi, że jesteśmy zaufanym
i skutecznym partnerem w biznesie.

 

Misja

Pomagamy znaleźć wyjście, kiedy pojawiają się problemy z odzyskaniem należności. Kaczmarski Inkasso wyznacza nowe kierunki oraz standardy postępowania w  branży windykacyjnej. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu budujemy z nimi długofalowe relacje oparte na zaufaniu. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do prowadzonych spraw w połączeniu z nieustannym rozwojem firmy dają gwarancję skuteczności przeprowadzanych procesów windykacyjnych.

Wartości

Kierujemy się czterema wartościami, które określają, kim jesteśmy i w jaki sposób działamy.

Najwyższa jakość usług. Stawiamy na efektywność, profesjonalizm, innowacyjność i autorskie rozwiązania. Dzięki temu świadczone przez nas usługi cechuje zawsze najwyższa jakość.

Rzetelność

 W kontaktach z klientem stawiamy na jasne zasady współpracy. Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie zawsze mając na uwadze interes naszego klienta.

Szacunek

 W relacjach z klientami i dłużnikami respektujemy godność i prawa przysługujące każdemu człowiekowi. Dbamy o naszych pracowników, zapewniając im dobre warunki pracy.

Wiedza

 Naszą skuteczność opieramy na wiedzy i doświadczeniu, Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i doskonalimy metody działania. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

Firmy Partnerskie

Krajowy Rejestr Długów

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA jest pierwszym, największym i najbardziej znanym biurem informacji gospodarczej w Polsce. Jest również jedynym BIG-iem, który stworzył ogólnopolski system wymiany informacji gospodarczych, łączący wszystkie gałęzie gospodarki.

Dane znajdujące się w rejestrze są cennym źródłem informacji, po które sięgają instytucje, przedsiębiorstwa i konsumenci. Umieszczanie informacji o dłużnikach w Krajowym Rejestrze Długów jest sprawdzonym i pewnym działaniem, prowadzącym do odzyskania nieuregulowanych należności.

Przedsiębiorcy i konsumenci, których dane upublicznia Krajowy Rejestr Długów, tracą wiarygodność
w kontaktach handlowych i mają utrudniony dostęp do kredytów, leasingu czy umów abonamentowych.

Akademia KRD

W Krajowym Rejestrze Długów funkcjonuje wyspecjalizowana komórka, która zajmuje się szkoleniami. Akademia KRD ma za zadanie rozpowszechnianie wiedzy o Krajowym Rejestrze Długów i sposobach wykorzystywania jego zasobów w procesie prewencji, monitoringu oraz skutecznej windykacji. Warsztaty i konferencje prowadzone przez Akademię KRD zmieniają sposób myślenia wielu przedsiębiorców, którzy mają problem z nieterminowym wywiązywaniem się ze zobowiązań przez swoich klientów.

Rzetelna Firma

Program Rzetelna Firma powstał z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów. Celem programu jest promowanie pozytywnego wizerunku firm – wiarygodnych, wypłacalnych i propagujących etyczne zasady w biznesie.  W ramach programu Rzetelna Firma wydawany jest Certyfikat Rzetelności.

Certyfikat Rzetelności jest jednym z najbardziej prestiżowych dokumentów w Polsce. Ma ogromne znaczenie przy wyborze firmy, w której przedsiębiorcy planują zakupić usługi lub towary, gdyż potwierdza wiarygodność płatniczą posiadającej go firmy w czasie rzeczywistym (on-line).

Kaczmarski Inkasso jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma i posiada Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u