Artykuły papiernicze, Klej magic, klej magic cr, kredki, artykuły biurowe, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

“Kamaben” FHU Barbara Nogala

Dodaj |

Firma

Firma Kamaben powstała w 1993r i działa w branży artykułów papierniczych. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całego kraju. Z niektórymi z naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów czego przykładem może być znany klej Magic.

Produkty

Magic w sztyfcie

Klej MAGIC w sztyfcie jest najnowszym produktem firmy KAMABEN. Idealnie nadaje się do klejenia papieru oraz wyrobów papieropodobnych. Wysuwana forma kleju umożliwia pracę? bez pozostawiania jakichkolwiek zabrudzeń.

Magic w tubce

Klej introligatorski MAGIC w tubce jest wyjątkowym produktem firmy KAMABEN. Prawdopodobnie jest najczęściej stosowanym klejem zarówno w domach jak i biurach, intorligatorniach szkolnych, pracowniach artystyczno-plastycznych, modelarniach a także szkołach, przedszkolach i uczelniach technicznych oraz wszędzie tam gdzie dobra jakość kleju jest podstawą powodzenia całego realizowanego projektu.

Niezwykłe właściwości kleju MAGIC (elastyczność, przeźroczystość po wyschnięciu) umożliwiają jego zastosowanie przy klejeniu różnorodnych powierzchni a także ich kombinacjii

Kredki Magic

Nadają się do stosowania w domach, szkołach, przedszkolach oraz pracowniach artystycznych. Dostępne są w dwóch rodzajach opakowań zawierających 12 lub 24 kolory.

Intensywność kolorów oraz wysoka jakość wykonania gwarantują osiągnięcie zamierzonych efektów na najwyższym poziomie.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u