Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Tutaj

Dodaj |

O firmie

Kancelaria Adwokacka została założona przez Adwokata Łukasza Tutaja, świadczącego pomoc prawną w ramach Izby Adwokackiej w Krakowie.

 

Oferta

Kancelaria prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców oraz osób indywidualnych.
W sferze obsługi prawnej przedsiębiorców Kancelarii oferuje stałą i doraźną pomoc prawną, w zależności od potrzeb przedsiębiorcy, świadczoną zarówno w siedzibie przedsiębiorcy, jak i poza nią. Obsługa prawna przybiera formę sporządzania pism sądowych i pozasądowych, przygotowywania opinii prawnych i umów, protokołów walnych zgromadzeń, reprezentacji przed sądami oraz organami administracji. Propozycja Kancelarii obejmuje zagadnienia z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, w tym tworzenie i przekształcenia spółek prawa handlowego, a ponadto postępowań upadłościowych i naprawczych, prawa pracy oraz administracyjnego i własności przemysłowej.

W ramach pomocy prawnej osobom indywidualnym Kancelaria zajmuje się przede wszystkim reprezentacją przed sądami oraz organami administracji publicznej w sprawach cywilnych i rodzinnych, karnych, a także z zakresu prawa pracy i postępowań administracyjnych. Podobnie jak w ofercie skierowanej do przedsiębiorców, udzielamy osobom prywatnym porad prawnych, zajmujemy się przede wszystkim sporządzaniem pism procesowych i pozasądowych oraz przygotowywaniem i opiniowaniem projektów umów.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u