KATKO Poland Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

KATKO jest znanym w ponad czterdziestu krajach świata fińskim producentem szerokiej gamy rozłączników, rozłączników bezpiecznikowych oraz rozłączników w obudowach.

KATKO Poland wchodzi w skład koncernu KATKO od 2002 roku.
Firma KATKO została założona w 1938 roku, od tego momentu głównym priorytetem było wprowadzenie innowacji w wyrobach i metodach produkcyjnych. Od początku działalności celem przedsiębiorstwa było wytwarzanie wyrobów wysokiej jakości przy wykorzystaniu najnowocześniejszej wiedzy technicznej i cel ten pozostał aktualny do dzisiaj. KATKO zapewnia jakość swoich wyrobów przez wykorzystywanie nowoczesnych technologii i materiałów weryfikowanych niezależnymi badaniami wykonywanymi przez certyfikowane laboratoria by upewnić się, że produkty są w pełni zgodne z aktualnymi światowymi normami i standardami.

 

Oferta

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą na terenie Polski niskonapięciowej aparatury elektrycznej: rozłączników, rozłączników bezpiecznikowych, wyłączników bezpieczeństwa, wyłączników pożarowych, przełączników sieć-agregat, szerokiej gamy rozłączników w obudowach IP65 / IP66 (poliwęglanowych, z aluminium, stali lakierowanej, stali nierdzewnej oraz w wykonaniu EMC), zacisków oraz dławików kablowych i złączek. Oferujemy również akcesoria do naszych wyrobów: styki pomocnicze, pokrętła oraz uchwyty mocujące.
Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta, pomoc w wyborze rozwiązania oraz dobre ceny i szybką realizację.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u