KCM Clinic S.A.

Dodaj |

O firmie

KCM Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik w Polsce, które mieści się w centrum Jeleniej Góry. Ośrodek jest doskonale dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dodatkowo cechuje się piękną oprawą w postaci odrestaurowanego budynku. Ośrodek działa już od 2006 roku, z czasem podjął współpracę z NFZ-etem dzięki czemu szersze grono odbiorców może sobie pozwolić na profesjonalne leczenie na najwyższym poziomie.

KCM Clinic może pochwalić się posiadanym certyfikatem jakości ISO 9001:2009, dzięki czemu każdy pacjent może być pewien panujących tam najwyższych standardów leczenia. Placówka stale się rozwija, a w 2011 roku oficjalnie otwarto nowoczesny szpital wyposażony w blok operacyjny wyposażony w sprzęt najnowszej technologii. KCM Clinic posiada również klinikę Chirurgii i Stomatologii oraz profesjonalny Zespół Rehabilitacji.

Każdy pacjent może liczyć na pełen komfort przebywania oraz niezbędną prywatność w 1-dno i 2 osobowych pokojach wyposażonych w prywatne łazienki oraz media w postaci telewizji oraz Internetu. Lekarze tej placówki podlegają stałym szkoleniom, dzięki czemu ciągle opierają się na najnowocześniejszych rozwiązaniach w  celu efektywnego leczenia pacjentów.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u