“KeraDruk” Sp. z o. o.

Dodaj |

FIRMA

Jesteśmy wszechstronną drukarnią offsetową świadczącą usługi takie jak: druk wypukły; druk wypukły-wypalany; druk offsetowy; druk typograficzny; sitodruk; tłoczenie; złocenie na gorąco; foliowanie; bigowanie; lakierowanie UV oraz wiele innych. Realizujemy zlecenia druku jedno i wielokolorowego na maszynach offsetowych, typograficznych, maszynach do druku na kopertach oraz maszynach do złocenia. Do każdej zleconej pracy podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy projekt jest na swój sposób wyjątkowy. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie wykonywane przez nas prace charakteryzowały się gwarancją najwyższej jakości.

Jesteśmy drukarnią która nie boi się artystycznych oraz nietuzinkowych projektów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasze długoletnie doświadczenie w branży poligraficznej gwarantuje profesjonalną poradę oraz realizowanie niekiedy bardzo skomplikowanych projektów. Dzięki długoletniej obecności na rynku poligraficznym posiadamy olbrzymi wybór różnorodnych papierów ozdobnych oraz masowych. Współpraca z różnymi papierniami pozwala na uzyskanie atrakcyjnych cen dla papierów najwyższej jakości.

Jesteśmy drukarnią która kompleksowo zaopatruje biura w wszelkiego rodzaju druki: wizytówki, papiery firmowe, bloczki, notatniki, koperty, katalogi, druki samokopiujące oraz wiele innych materiałów poligraficznych.

Drukarnia posiada własne studio DTP oraz grupę kreatywnych grafików który czuwają nad prawidłowością i jakością wszystkich projektów. Doświadczenie grafików zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

OFERTA

Główną specjalizacją firmy jest wykonywanie nadruków wypukłych. Nadruki te mają wyjątkowo profesjonalny wygląd . Dodatkowo nie rozpuszczają się w drukarkach laserowych, dzięki temu idealnie nadają się na papier firmowy czy koperty. Mogą być wykonane na różnego rodzaju pracach, również zawierających znaki i litery o małym oczku (czcionce). Druk wypukły-wypalany świetnie sprawdza się na różnych papierach ozdobnych. Głównymi odbiorcami druków wypukłych, wypalanych są m. in.: kancelarie, banki, ambasady oraz firmy, dla których dobry wizerunek jest szczególnie ważny. Wizytówka z takim uszlachetnieniem jest bardzo charakterystyczna i zapada w pamięć.

Drukarnia posiada własne studio DTP oraz grupę kreatywnych grafików który czuwają nad prawidłowością i jakością wszystkich projektów.

Drukujemy materiały takie jak :

– wizytówki

– papiery firmowe

– nadruki na kopertach

– notatniki firmowe

– bloczki firmowe

– druki okolicznościowe

– teczki i ulotki reklamowe

– torby reklamowe – papierowe, foliowe

– gazetki

– broszury

– katalogi

– foldery

– naklejki

– inne

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u