KLIM-SPAW Sp. z o.o.

Dodaj |

Nasza firma specjalizuje się w tematyce klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrzem. Dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu oraz wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług.
Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem: klimatyzacji, klimatyzatorów i wentylacji firm Carrier i Toshiba – światowych liderów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Produkowane przez te firmy urządzenia, dzięki zastosowanym technologiom spełniają najwyższe wymagania jakości od norm międzynarodowych (znak bezpieczeństwa CE) po gwarancję jakości ISO 9001. Carrier i Toshiba są zaangażowane w Program Certyfikacji Eurovent i gwarantują przejrzystość parametrów technicznych wszystkich swoich produktów: klimatyzacji, klimatyzatorów oraz wentylacji.­

Na początku 2007 roku firma KLIM-SPAW wdrożyła system ISO 9001:2000.

     Naszą specjalnością jest dobór i montaż klimatyzacji oraz wentylacji. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami zarówno klimatyzacyjnymi jak i wentylacyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczeni­e i jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, aby zapewnić naszym klientom komfortowe warunki klimatyczne zarówno w pracy jak i w domu. O naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu do montażu klimatyzacji i wentylacji świadc­zą pochlebne opinie wielu zadowolonych klientów, którym Klim-Spaw przygotował i wdrożył systemy klimatyzacyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą realizowanych przez nas usług:

Montaż klimatyzacji

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji i wentylacji, w ramach którego realizujemy wszystkie potrzebne (lub niezbędne) instalacje zapewniające bezawaryjne i długotrwałe działanie systemu. Wszystkie prace wykonujemy zawsze zgodnie z zaleceniami technicznymi producenta, przy najwyższym poziomie jakości i staranności wykonania. Nasze wieloletnie praktyka, bogate doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji i wentylacji oraz wykwalifikowany personel są najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Montaż klimatyzacji­
Dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Oferujemy kompleksowy dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, z uwzględnieniem wszystkich norm i wymagań stawianych nowoczesnym i funkcjonalnym instalacjom. Stosujemy najwyższej klasy klimatyzatory marek takich jak Carrier i Toshiba, przez co realizowane przez nas zamówienia są najlepszym możliwym wyborem.

Doradztwo techniczne

Zajmujemy się doradztwem technicznym zarówno w zakresie urządzeń jak i całych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Naszym klientom zapewniamy satysfakcję i pełne wykorzystanie wszystkich możliwości technologicznych przy doborze optymalnego, dostosowanego do ich potrzeb rozwiązania.

Doradztwo techniczne

Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w cenach dystrybutora – łącznie z dostawą do klienta. Nasz bogaty asortyment obejmuje różne typy klimatyzatorów takich jak: klimatyzatory przenośne, klimatyzatory ścienne, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory okienne i wiele innych. Gwarancją jakości dostępnych w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych są światowi producenci klimatyzacji: Carrier i Toshiba.

Konserwacja urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Wykonujemy kompleksowe przeglądy i prace konserwacyjne urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zapewnienie odpowiedniego przygotowania przed jak i po okresie użytkowania gwarantuje prawidłowe działanie urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych – zarówno sezonowych, jak i pracujących przez cały rok.

Serwis klimatyzacji  i wentylacji

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji i wentylacji.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u