“Klima-Therm” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych.

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim – KLIMA-THERM, KLIMOR, FG Poland, Euro-Clima oraz G.A.S, a na rynkach zagranicznych – FG Nordic AB w Szwecji (Goeteborg), FG Finland OY z siedzibą w Helsinkach oraz FB Baltics OU w Estonii (Tallin), obejmująca swoim zasięgiem również rynek litewski i łotewski. W roku 2009 zatrudnienie wynosiło ponad 200 pracowników w sześciu krajach, a obroty przekroczyły 150 mln złotych.

 

Oferta

Dział DOM to segment produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła, proponowany dla Państwa przez KLIMA-THERM , który dedykowany jest do klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych.

Dział BIURO to segment produktów oferowanych przez KLIMA-THERM z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, przeznaczonych do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, sal obsługi klienta, hoteli i pensjonatów.

Produkty te stosowane są również w magazynach, sklepach, obiektach użyteczności publicznej, a także w sektorze farmaceutycznym jak apteki czy gabinety lekarskie, dentystyczne.

Dział PRZEMYSŁ to segment produktów oferowanych przez KLIMA-THERM z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, osuszania i chłodnictwa.

Proponowane urządzenia są przeznaczone do klimatyzacji i ogrzewania dużych pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, sal obsługi klienta, hoteli i pensjonatów, biurowców,wieżowców bez ograniczeń dla wysokości zabudowy.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u