KOMSA Polska Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

KOMSA Polska powstała w 1999 roku, jako spółka córka niemieckiego koncernu KOMSA AG. Swoje biuro i centrum logistyczne ma zlokalizowane we Wrocławiu.

KOMSA Polska posiada szerokie portfolio mobilnych produktów telekomunikacyjnych oraz sieci stałej, urządzeń i aplikacji nawigacyjnych, elektroniki użytkowej, sprzętu IT i rozwiązań teleinformatycznych.

Naszym klientom oferujemy: dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie, realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia. Koncentrujemy się na indywidualnych warunkach współpracy, dostosowanych do potrzeb i zgodnych ze specyfiką klienta. Wspieramy naszych dostawców zapewniając dostępność i serwis ich produktów na szeroką skalę.

Ważnym narzędziem komunikacji i współpracy jest nasz sklep internetowy umożliwiający bezpośredni dostęp do cennika, informacji na temat promocyjnych ofert oraz zamawiania towarów. Informujemy, iż nasz serwis skierowany jest wyłącznie do podmiotów gospodarczych po uprzedniej rejestracji.

 

Oferta

Telefony i akcesoria GSM, nawigacje i akcesoria GPS, sprzęt i akcesoria IT, telefony stacjonarne, CB, multimedia, aparaty fotograficzne.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u