“Konbet” Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O Nas
  • Oferta

Konbet jest liderem wśród producentów systemów stropowych z ponad 20 – letnią tradycją z największą ofertą systemów stropowych w Polsce.

Naszą misją – podstawą naszego istnienia jest rozwijanie technologii, produkcja oraz sprzedaż najwyższej jakości systemów stropowych, przyczyniając się jednocześnie do poprawienia jakości życia i stanu środowiska naturalnego.

Być liderem

Chcemy: utrzymać pozycję lidera na rynku producentów systemów stropowych, zaspokajać potrzeby i popyt na innowacyjne szybkie i łatwe w montażu, a zarazem bezpieczne i energooszczędne systemy stropowe. Jako lider systemów stropowych mamy cel, aby wytwarzać wyroby najwyższej europejskiej jakości przy bardzo atrakcyjnych cenach.

Być partnerem

Zadowolenie Klienta jest jednym z naszych najbardziej zasadniczych celów i kryteriów rozwoju firmy.  Kładziemy wielki nacisk na doradztwo techniczne, tak, aby klient otrzymał wyrób w pełni dostosowany do planowanej inwestycji.

Bierzemy odpowiedzialność za nasze wyroby włącznie z odpowiedzialnością za szkolenia naszych partnerów handlowych oraz kooperantów.

Wieloletnie doświadczenie i zaufanie klientów dają naszej firmie możliwość obsłużenia każdej inwestycji bez względu na odległość i wielkość zamówienia.

Być innowatorem

Poszukujemy nowych rozwiązań dopasowanych po potrzeb klienta, zapewniających oszczędność czasu i kosztów prac wykonawczych. W ostatnich latach skoncentrowaliśmy się na udoskonaleniu produktów pod kątem szybkości i wygody montażu.

Efektem prac jest między innymi lekki strop panelowy SMART gwarantujący redukcję kosztów inwestycyjnych – na co składają się obniżone koszty materiału oraz robocizny.

Jako jedyni dysponujemy również kompleksowym systemem stropowym gwarantującym oszczędność energii cieplnej KONBET TERMO SYSTEM.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u