“Konstal” Zakład Wykonawczo-Montażowy

Dodaj |

O nas

Nasza Firma istnieje od roku 1989, zdobywając przez 20 lat doświadczenie, oraz stale powiększając swoją ofertę.

Posiadamy własne zaplecze warsztatowe umożliwiające prefabrykację elementów stalowych hal, wiat i innych konstrukcji stalowych o wymiarach od 18m x 4,5m x 4,0m oraz produkcję zbiorników stalowych i silosów cementowych o objętościach od V 5 m3 do max V 200 m3

Służymy swoim doświadczeniem, jesteśmy elastyczni w zakresie załatwiania różnorodnych nietypowych rozwiązań wynikających z potrzeb INWESTORÓW w różnych branżach.

 

Realizacje

Nadmieniamy, że posiadane doświadczenia nabyliśmy przy realizacji różnorodnych obiektów i zadań w różnych branżach przemysłowych realizując obiekty dla m.in :

– “CPN”/PKN ORLEN (O/ Wrocław) bazy paliw w Bolesławcu i Kawicach , instalacje paliwowe

– PH “SOLO” (Szczecin) BP we Wrocławiu ,Kątach Wrocławskich ,Jaworzynie Śl., w Brzegu Opolskim

– BP-Małujowice i BP-Skarbimierz, oraz BP Szczecin-Stobno. Pompownie i instalacje paliwowe .

– PTL LANGIER baza paliw w Dąbrowie Górniczej (dostawa zbiorników – wykonano kompleksowo rozbudowaną funkcjonalnie pompownię paliw i instalacje paliwowe – zlewcze , wydawcze , p.poż itp.) .

Wykonaliśmy komplesowo instalację hermetyzacji oparów benzyn dla PH “SOLO/DUO ” na terenie baz paliw Brzeg- Małujowice i BP Skarbimierz (instalacje , konstrukcje podporowe i wieszakowe, pomosty z instalacją VRS cystern na bocznicy kolejowej, podłączenia zbiorników i nalewaków wraz z armaturą oddechową i przeciw detonacyjną obejmując tym układem proces rozładunku, magazynowania i dystrybucji . Powyższa instalacja pracując potwierdziła przyjęte założenia dając konkretne efekty ekologiczne i ekonomiczne . Ponad to w 1998 uzyskała wyróżnienie Ministra Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa w konkursie ” Lider Polskiej Ekologii “

W innych branżach tj. przeróbczych surowców mineralnych i produkcji betonu towarowego wykonaliśmy dla:

– IBF POLSKA – silosy stalowe i konstrukcje podporowe dla silosów

– Węzły betoniarskie w Jędrzychowicach k/Zgorzelca , Lubinie , Jeleniej Górze oraz Żaganiu

– dla Strzeblowskich Kopalni Surowców Mineralnych w Sobótce , wykonaliśmy i zamontowaliśmy zbiornik zasypowy kruszywa, kruszarki z wykładką płytami HARDOX wraz z konstrukcją wsporczą i obudową .

 
 

Nadmieniamy ,że posiadane doświadczenia nabyliśmy przy realizacji różnorodnych obiektów i zadań w

różnych branżach przemysłowych a w szczególności w branży paliwowej realizując obiekty dla :

“CPN” / PKN ORLEN ( O/ Wrocław ) bazy paliw w Bolesławcu i Kawicach , instalacje paliwowe .

PH “SOLO” (Szczecin) BP we Wrocławiu ,Kątach Wrocławskich ,Jaworzynie Śl., w Brzegu Opolskim

BP – Małujowice i BP – Skarbimierz oraz , BP Szczecin-Stobno. Pompownie i instalacje paliwowe .

PP- H “DEXPOL” (Wrocław) , baza paliw w Legnicy , SP Kudowa – Słone dostawa i montaż 6 zbiorników .

– „TURÓW” Bogatynia – remont Bazy Paliw z instal. nalewu autocystern .

    PTL LANGIER baza paliw w Dąbrowie Górniczej (dostawa zbiorników – wykonano kompleksowo rozbudowaną funkcjonalnie pompownię paliw i instalacje paliwowe – zlewcze , wydawcze , p.poż itp.) .

    Wykonaliśmy komplesowo instalację hermetyzacji oparów benzyn dla PH “SOLO / DUO “ na terenie baz paliw Brzeg- Małujowice i BP Skarbimierz ( instalacje , konstrukcje podporowe i wieszakowe , pomosty z instalacją VRS cystern na bocznicy kolejowej , podłączenia zbiorników i nalewaków wraz z armaturą oddechową i przeciw detonacyjną obejmując tym układem proces rozładunku, magazynowania i dystrybucji . Powyższa instalacja pracując potwierdziła przyjęte założenia dając konkretne efekty ekologiczne i ekonomiczne . Ponad to w 1998 uzyskała wyróżnienie Ministra Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa w konkursie ” Lider Polskiej Ekologii “ .


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u