“KOS-DRUK” Józef Kosowski

Dodaj |

O Nas

Od 2001 roku zajmujemy się materiałmi eksploatacyjnymi do urządzeń drukujących. Prowadzimy skup i regenerację zużytych wkładów do drukarek atramentowych i laserowych, oraz sprzedaż oryginalnych wkładów, kaset i gotowych zamienników do urządzeń drukujących, kopiujących, faksów i innych.

           Oferujemy również różnego typu drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

Nasi klienci często korzystają z porad przy zakupie drukarki, kierując się kosztami eksploatacji w czasie późniejszym. Nie do wszystkich urządzeń są zamienniki czy też istnieje możliwość korzystania z regenerowanych wkładów. Bardzo często spotykamy się z rozczarowaniem klienta, który już po zakupie drukarki dowiaduje się, że ze względu na zabezpieczenia w drukarce nie będzie mógł korzystać ani z zamienników ani z możliwości regenerowania wkładów z zakupioną drukarką. W zależności od potrzeb czy też wymagań możemy ułatwić wybór modelu bądź uprzedzić o “niespodziankach” czekających na użytkownika. Niestety w większości sklepów oferujących drukarki sprzedawca wie o “plusach” i “minusach” danego urządzenia, szczególnie w zakresie późniejszej eksploatacji, z którą mamy do czynienia na codzień i od podstaw…

 

Ekologia

Zużyte wkłady jak i niepotrzebne już stacje komputerowe i monitory są odpadem, którego zbycie nie może być dokonane w przyblokowych śmietnikach, musi to być w jakiś sposób udokumentowne, dotyczy to szczególnie firm, nawet jednoosobowych (Ustawa o Ochronie Środowiska dostępna jest na stronach internetowych Ministerstwa Ochrony Środowiska).

Od 2003 roku posiadamy zezwolenie Urzędu Wojewódzkiego ŚiR. VII.6620/18/2003 na odzysk, zbieranie i transport odpadów jakimi są zużyte wkłady do drukarek laserowych i atramentowych. Możemy oprócz pustych zużytych wkładów również przyjmować zużyty sprzęt komputerowy i drukarki do utylizacji. Na każde zdanie odpadu wystawiamy KARTĘ PRZEKAZANIA ODPADU.  Jeśli nie są Państwo zainteresowani usługą regeneracji wkładu moż różnego typu drukarki i wielofunkcyjne urządzenia drukujące emy go odkupić wg cennika skupu.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u