Kręgielnia Piastowska Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Centrum rozrywki Kręgielnia Piastowska Sport Bar Club to wspaniałe miejsce do spędzenia miłych i radosnych chwil wraz z rodziną, przyjaciółmi, a także kolegami z pracy. Cztery nowoczesne, w pełni skomputeryzowane tory do kręgli zapewnią Państwu niezapomnianą i wspaniałą rozrywkę.
W nowoczesnym bowling culb w Legnicy, który znajduje się w nowo powstałej części Galerii Piastów, znajdziecie Państwo mnóstwo innych atrakcji, które pozwolą się zrelaksować Wam lub Waszym znajomym. Bilard, darts, piłkarzyki, małe casino oraz cymbergaj to tylko niektóre z atrakcji jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Placyk zabaw dla Najmłodszych zapewni Państwu chwilę odprężenia, a Maluchom pewną zabawę.
Miłośnicy sportowych wrażeń będą mieli możliwość oglądnięcia ulubionych dyscyplin sportowych w niezwykle komfortowych warunkach na wygodnych sofach. Dwa duże telewizory LCD, sprzężone z systemem nagłośnienia sprawią, że poczujecie się Państwo tak jakbyście siedzieli na stadionie.
Centrum rozrywki Kręgielnia Piastowska Sport Bar Club to nie tylko wspaniała rozrywka dla ciała. To również uczta dla ducha. W pełni wyposażony bar będzie zapraszać Państwa do spożycia zimnego lanego piwa wraz z kromą kanapki ze smalcem, a także koktajli owocowych jak również skosztowania wyszukanych drinków, sporządzanych przez naszego barmana.
Nasza WinoTeka serwuje wina z różnych części świata oraz… wyrób własny: Prosecco sporządzone wg naszej receptury, z winorośli góry będącą w posiadaniu Kręgielni Piastowskiej.
Poczuj się jak Książe! Pozwól zaserwować sobie obfite i wyjątkowe dania fascynując się wyjątkowym widokiem Zamka Piastów.

 

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo przeróżnych gier i zabaw, które gwarantują relaks i aktywnie spędzony czas.
1. Cztery w pełni skomputeryzowane tory do gry w kręgle.

2. Trzy stoły do bilarda – model Viking.

3. Dwa automaty do Darta – model Cyberdine.

4. Trzy stoły Air Hokey – model Gold.

5. Stolik piłkarski – model olimpic silver.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u