KRĘGIELNIA STREFA 3 D

Dodaj |

O firmie

STREFA 3D, położone w sercu Wrocławia centrum rozrywki zaprasza. Oferujemy miłe i atrakcyjne spędzenie wieczoru przy kręglach, doskonałej muzyce i dobrze zaopatrzonym barze. Do końca lata proponujemy 20 procent rabatu na bowling!

 

Oferta

Nowo powstała KRĘGIELNIA STREFA 3D znajdująca się we Wrocławiu w budynku Centrum Szewska to nowoczesny lokal, który stawia na nowy wymiar wrażeń i jest ciekawym połączeniem tajemniczej przestrzeni technologii ze światem rozrywki.
Cały obiekt wystrojem nawiązuje do wyjątkowych miejsc we Wrocławiu. Tramwaj, Most Grunwaldzki, galeria zdjęć artystycznych, ławki parku lat 90-tych zbliżają nas do naszego miasta.
STREFA 3D zaprasza na 4 nowoczesne tory do gry w kręgle (bowling), które zapewnią Państwu niezapomnianą zabawę. Technologia 3D sprawia, że atrakcje nabierają nowego wymiaru. A już wkrótce – PARTY 3D w okularach trójwymiarowych!!!
Spragnionych gości zapraszamy do baru na zimne napoje, koktajle owocowe, i kolorowe drinki, które z pewnością ostudzą wszelkie sportowe emocje.
Rezerwacje pod numerem 784609820 i pod numerem GG 44424944.
Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.strefa-3d.pl/index.php.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u