“Kriomedpol” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie


Firma KRIOMEDPOL Sp. z o.o. od ponad 16 lat jest producentem urządzeń do krioterapii, w których czynnikiem chłodniczym jest ciekły azot. Aparaty przez nas wytwarzane cechuje łatwość obsługi, niska awaryjność i tani koszt eksploatacji. Są one całkowicie bezpieczne zarówno dla użytkownika jak i dla pacjenta.

Na każdy zakupiony aparat wystawiana jest deklaracja zgodności, aparaty są ujęte w rejestrze wyrobów medycznych, posiadają też wszelkie niezbędne certyfikaty. Aby umożliwić potencjalnym użytkownikom podjęcie decyzji o zakupie wstawiamy aparaty do bezpłatnego testowania.

 

Oferta


Jesteśmy producentami urządzeń do kriochirurgii i kriostymulacji. Czynnikiem chłodniczym jest ciekły azot o temperaturze parowania – 196 C. W swojej ofercie mamy bogaty wachlarz wyrobów dostosowany do potrzeb i wymagań naszego klienta.

Zdając sobie sprawę, że zakup naszego urządzenia jest dość poważnym wydatkiem, proponujemy Państwu możliwość bezpłatnego przetestowania aparatów w realnych warunkach swojego gabinetu przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u