“KRIS” SC, PPHU KTS PIECHURSCY, EKSPORT-IMPORT

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Nasza firma jest działalnością rodziną. Istnieje od ponad 30 lat, a produkcją artykułów dla dzieci zajmujemy się już od roku 1995. “KRIS” jest firmą stabilną i posiada wyrobioną markę. Cieszy się dobrą opinią u klientów ze względu na wysoką jakość towarów, a także dostosowaniem się do Państwa oczekiwań pod względem umiarkowanych cen.

Sprzedaż naszych artykułów prowadzimy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami: Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Rosja i Holandia.

 

 

 

Oferta firmy jest ciągle poszerzana i dopasowywana do Państwa potrzeb. Oferujemy możliwość dostawy do klienta – na terenie RP – w ciągu 24h od złożenia zamówienia. Mamy na uwadze ciągle rosnące zapotrzebowanie na dobrą jakość i wymagania klientów. Charakteryzuje nas nowoczesna technologia produkcji i gwarancja jakości, którą możemy potwierdzić atestami surowców. Pragniemy, aby każdy nasz klient miał pełen komfort i satysfakcję z dokonanego wyboru partnera w interesach. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość produktów i zarazem najniższe ceny. Gwarantujemy rzetelność i terminowość składanych zamówień.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u