KRIST Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa Tomasz Szczepanik, Robert Kądzielawa

Dodaj |

O firmie

Firma produkcyjno handlowa “KRIST” to producent kompletnych mieszanek przyprawowych i preparatów nastrzykowo-zalewowych stosowanych w przemyśle mięsnym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę preparatów peklujących, mieszanek przyprawowych, obsypek, emulgatorów itp.

Przed oddaniem w ręce Klientów każda partia nowo wyprodukowanych mieszanek przyprawowych jest dokładnie sprawdzana (przetestowana) w wyrobach wędliniarskich w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego, który produkuje dziennie około 50-ciu pozycji różnych gatunków wędzonek, wędlin, wędlin podrobowych, mięs. Sieć własnych sklepów, pozwala nam na kontrolowanie rynku oraz śledzenie gustów potencjalnych klientów. Jesteśmy idealnym partnerem w kontaktach między zakładami. W związku z przedstawicielstwami jakie posiadamy w Słowacji, Ukrainie, Węgrzech oraz licznymi kontaktami, niejednokrotnie naszym klientom udało się zawrzeć owocne transakcje handlowe. Pośredniczymy też w zakupie i sprzedaży maszyn nowych i używanych. Jesteśmy otwarci na współpracę z zakładami mięsnymi jak i hurtowniami.

 

Oferta

Aby zapozać się z naszą bogatą ofertą, zapraszamy na stronę www:

OFERTA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u