Chromowanie, Cynkowanie, Miedziowanie, Niklowanie, Fosforanowanie - Podlaskie, Białystok

ZPUH “Kromet”

Dodaj |

O nas

ZPUH „KROMET” jest firmą handlowo-usługową, z powodzeniem działającą na rynku od 1978 roku. Specjalizujemy się w ochronnych i dekoracyjnych powłokach galwanicznych opartych na nowoczesnych technologiach i spełniających wymagania norm Unii Europejskiej. Potrafimy profesjonalnie nałożyć powłoki galwaniczne na większość elementów wykonanych z żelaza, stali węglowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, jak również miedzi, mosiądzu, żeliwa czy aluminium.

Świadczymy usługi wielu firmom z branży budowlanej, ślusarskiej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej i wielu innym. Dokonujemy również renowacji zniszczonych pokryć galwanicznych, co znajduje swoje zastosowanie w odnowie maszyn, naczyń liturgicznych, części samochodowych , jak również narzędzi stosowanych w lecznictwie.

Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym artykułami metalowymi i jesteśmy jednym z największych w północno-wschodniej Polsce przedsiębiorstwem oferującym pełną obsługę w zakresie dostaw elementów złącznych.

Wielu zastanawia się, co czyni nasze powłoki wyjątkowymi? Naszym niewątpliwym atutem jest doskonalona latami unikalna technika galwanizacji będąca kulminacją badań naszych ekspertów. Posiadamy własną galwanizernię, w której wykonujemy większość dostępnych na rynku powłok zabezpieczających i dekoracyjnych.

 

Oferta

Oferujemy Państwu następujące powłoki galwaniczne:

CYNKOWANIE,

MIEDZIOWANIE,

NIKLOWANIE,

NIKLOWANIE CHEMICZNE,

MOSIĄDZOWANIE,

CHROMOWANIE,

FOSFORANOWANIE.

Materiał Podłoża:

STAL,

MOSIĄDZ, MIEDŹ,

ALUMINIUM,

ZNAL.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u