Kuźnia Glinik Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Kuźnia „GLINIK” Sp. z o.o. należy do najstarszych zakładów kuźniczych. Działalność rozpoczęła w 1883r produkcją narzędzi dla górnictwa ropy naftowej, przechodząc w tym czasie różne formy organizacyjne od Warsztatu Kuźniczego poprzez Wydział i Zakład Metalurgiczny Fabryki Maszyn Wiertniczych i Górniczych „Glinik” w Gorlicach.

Kuźnia „Glinik” Sp. z o.o. produkuje odkuwki matrycowe, swobodnie i półswobodnie kute, oraz projektuje i wykonuje oprzyrządowanie kuźnicze do ich wytwarzania.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z przemysłu: wydobywczego, energetyki, kolejnictwa, petrochemicznego, stoczniowego i okrętowego, maszyn rolniczych, motoryzacji, transportu i budownictwa oraz innych gałęzi.

Świadczymy również usługi w zakresie: obróbki cieplnej, obróbki mechanicznej, śrutowania, gięcia oraz badań mechanicznych i nieniszczących.

Bogate zaplecze techniczno-technologiczne oraz wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają na spełnianie wszelkich wymagań klientów.

Kuźnia Glinik Sp. z o.o. produkuje odkuwki matrycowe, swobodnie i półswobodnie kute, oraz projektuje i wykonuje oprzyrządowanie kuźnicze do ich wytwarzania. Naszą ofertę kierujemy do klientów z przemysłu: wydobywczego, energetyki, kolejnictwa, petrochemicznego, stoczniowego i okrętowego, maszyn rolniczych, motoryzacji, transportu i budownictwa oraz innych gałęzi.

Świadczymy również usługi w zakresie obróbki cieplnej, obróbki mechanicznej, śrutowania, gięcia oraz badań mechanicznych i nieniszczących. Bogate zaplecze techniczno-technologiczne oraz wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają na spełnianie wszelkich wymagań klientów.

Kuźnia Glinik Sp. z .o.o. oferuje odkuwki

matrycowe o wadze 0,2 do 50kg,

półswobodnie kute o wadze 0,5 do 2000kg,

swobodnie kute o wadze 0,5 do 2000kg.

Odkuwki wykonujemy z następujących materiałów

stali niestopowych,

stali stopowych,

stopów metali kolorowych.

Odkuwki dostarczamy w stanie

surowym,

obrobionym cieplnie,

obrobionym mechanicznie,

oraz z badaniami

własności mechanicznych,

ultradźwiękowymi,

metalograficznymi,

magnetyczno-proszkowymi i penetracyjnymi.

Materiały używane do produkcji odkuwek pochodzą od producentów polskich oraz europejskich posiadających certyfikaty ISO oraz uznania odpowiednich towarzystw kwalifikacyjnych.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u