“KVT Polska” Sp. z o.o.

Dodaj |
  • O firmie
  • Produkty
  • Marki

KVT Solutioneering Group jest renomowaną firmą o zasięgu międzynarodowym specjalizującą się w zastosowaniach wysokiej jakości technologii łączenia i zaślepiania otworów. W obu przypadkach KVT oferuje rozwiązania bazujące na szerokim spektrum produktów, które pochodzą od renomowanych producentów.

Rozwiązania proponowane przez firmę KVT znajdują zastosowanie w takich branżach jak: elektronika, energetyka, motoryzacja, transport, lotnictwo, technologia kosmiczna, budowa maszyn i urządzeń, mechanika precyzyjna oraz branża medyczna, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane są absolutnie bezpieczne i pewne połączenia. Ich niewielki rozmiar i ogromna wytrzymałość odgrywa przy tym kluczową rolę.

Firma KVT zajmuje się nie tylko dostarczaniem standardowych produktów oraz pojedynczych elementów z oferty, ale pomaga również klientom znaleźć odpowiednie rozwiązania, mając na uwadze ich indywidualne wymagania. Ofertę wzbogacają innowacyjne narzędzia i maszyny oraz, gdy istnieje takie zapotrzebowanie, system integrujący produkcję seryjną.

Technologia zaślepiania otworów

KOENIG-expander® jest numerem jeden na świecie, jeśli chodzi o technologie umożliwiające błyskawiczne i szczelne zaślepianie otworów. Produkty te posiadają szerokie zastosowanie, wykonane z różnych materiałów są niezawodne przy ekstremalnych obciążeniach. Pierwotnie stworzony z myślą o elementach hydraulicznych, KOENIG-expander® doskonale sprawdza się w zastosowaniach przy budowie silników, skrzyni biegów, układów przeniesienia napędu, przy systemach zawieszenia, systemach hamulcowych, jak i układach kierowniczych, systemach wtryskowych oraz we wszystkich gałęziach przemysłu. Dzięki szerokiemu asortymentowi oraz zorientowanej na potrzeby klienta ofercie zaślepień KOENIG-expander®, firma KVT proponuje jednolity system dławików przepływu – KOENIG-restrictor®, który znajduje wiele zastosowań, również przy sterowaniu przepływem.

Więcej informacji uzyskacie Państwo klikając TUTAJ.
Technologia łączenia

Niezależnie od tego, czy to metale lekkie, tworzywa sztuczne czy elementy mechaniki precyzyjnej, firma KVT oferuje rozwiązania począwszy od trwałych mocowań i zakotwień, a na łączeniu demontowalnym skończywszy, uwzględniając jednocześnie specyfikę problemów, materiały oraz obszar zastosowania.

 

 

Więcej informacji uzyskacie Państwo klikając TUTAJ.

 

Wszystkie produkty znajdziecie Państwo TUTAJ.

avibank bba bighead
camloc cherry fasteks
fasteks+ filko huck
klipko keenserts koemmerling
koenig expander lisi loctite
mini booster pem pop
precisko scapa southco
tappex tubtara weh
welko


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u