LAFARGE

Dodaj |

O NAS

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych. W każdym z 78 krajów kultywujemy nasze uniwersalne wartości: troskę o przyrodę, dbałość o pracowników oraz wspieranie społeczności lokalnych.

 

WIZJA I WARTOŚCI

Podstawowym celem Lafarge jest utrzymanie i umocnienie pozycji światowego lidera w produkcji materiałów budowlanych. Od 180 lat naszej działalności towarzyszy nam troska o klientów, szacunek dla pracowników, dobra współpraca ze społecznościami lokalnymi, dbałość o środowisko naturalne oraz innowacyjność.

Wizja Lafarge

Nasz cel jest prosty – chcemy być najlepsi we wszystkim, co robimy. Aby to osiągnąć, staramy się wykorzystać potencjał, jaki dostrzegamy w różnych dziedzinach naszej działalności. Dobre wyniki zawdzięczamy umiejętnemu łączeniu lokalnych inicjatyw z globalnym doświadczeniem.

NASZA WIZJA

Innowacyjne materiały Wizja Bezpieczeństwo

 

Zobowiązania

Jako firma odpowiedzialna społecznie, Grupa Lafarge ma świadomość, że jej działalność wpływa na szereg podmiotów w jej biznesowym otoczeniu. Nasze zobowiązania identyfikujemy wobec czterech podstawowych grup. Chcemy być najlepszym dostawcą dla klientów, najbardziej cenionym pracodawcą, dobrym partnerem społeczności lokalnych oraz pewną inwestycją dla naszych udziałowców.

NASZE ZOBOWIĄZANIA

budowa Wartości Lafarge materiały budowlane

 

Styl Lafarge

Największym kapitałem Lafarge są pracownicy, ich kompetencje, entuzjazm, talent i motywacja do stałego poprawiania wyników. Aby przyciągnąć do siebie najlepszych, staramy się zapewnić dobre warunki pracy. Promujemy działanie zespołowe, podczas którego każdy może się wykazać indywidualnymi zdolnościami. Wymagamy zaangażowania na każdym szczeblu organizacji i potrafimy je docenić.

STYL LAFARGE

eksperci w budownictwie materiały budowlane dostawa na miejsce budowy

 

LAFARGE W POLSCE

W Polsce Lafarge zajmuje wiodącą pozycję w czterech branżach: cementu, kruszyw i betonu oraz gipsu. Firma jest obecna na polskim rynku od 1995 roku, najpierw w branży cementu, a następnie w latach 1997 i 1998 w pozostałych dziedzinach działalności: kruszyw i betonu oraz gipsu. Do końca 2008 r. Lafarge zainwestował w Polsce ponad 2 miliardy złotych.

CEMENT

Lafarge Cement jest czołowym producentem cementu na polskim rynku. Firma prowadzi produkcję w dwóch zakładach, które należą do grona największych pracodawców w swoich regionach. Cementownia Kujawy posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych do wypału klinkieru w Europie. Moc produkcyjna obu zakładów przekracza 4 mln ton cementu rocznie. 

 CEMENT – kliknij

 

KRUSZYWA I BETON

Lafarge Beton specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy produktów dla budownictwa i przemysłu drogowego, a także szerokiej gamy mieszanek innowacyjnych i specjalistycznych. Z kolei Lafarge Kruszywa zajmuje się produkcją wysokiej jakości kruszyw do szerokiego zastosowania, w szczególności w budownictwie drogowym i ogólnobudowlanym.

KRUSZYWA I BETON – kliknij

 

GIPS

Lafarge Gips jest wiodącym producentem płyt gipsowo-kartonowych na polskim rynku i oferuje caly zakres produktów stosowanych w systemach suchej zabudowy. Spółka posiada 3 zakłady produkcyjne w Leszczach, Gackach i Koninie. Zakład produkcyjny płyt gipsowo-kartonowych należy do najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie.
GIPS – kliknij

 

 

BADANIA I INNOWACJE

Zadaniem lidera branży jest nieustanne dostarczanie klientom innowacyjnych produktów, które wyróżniają się wysoką wartością dodaną. Dlatego firma Lafarge jako pierwszy producent materiałów budowlanych powołała do życia specjalne działy badań i rozwoju, których funkcjonowanie do dziś zajmuje kluczową pozycję w działalności Grupy. Wszystko po to, aby wyprzedzać zmieniające się oczekiwania naszych klientów.

BADANIA I INNOWACJE – kliknij

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u