Laser 3D

Dodaj |
  • O Nas
  • Oferta

Powstaliśmy w listopadzie 2000r. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, ktora wdrożyła technologię grawerowania wewnątrz szkla w Polsce. Mamy ogromne doświadcznie w grawerowaniu w każdym rodzaju szkla.

TECHNOLOGIA

Wiązka lasera pozwala na wygrawerowanie przepięknych kompozycji w 2D lub 3D bez naruszania zewnętrznej powierzchni szkla. Posiadamy największy w Polsce stół do grawerowania, co daje nam możliwość grawerowania nie tylko w brylach szklanych ale także w dużych taflach szkla np. w blatach stolików, tablicach informacyjnych, w taflach szklanych, które są nowoczesnymi elementami aranżacji wnętrz. Nasze wyroby to wspaniały sposób na promocję firmy, produktu, a także pomysł na niepowtarzalny, indywidualny prezent oraz stworzenie indywidualnego otoczenia w naszych biurach czy domach. Produkty nasze zachwycają nie tylko pięknem, ale także niewiarygodnym sposobem wykonania.

MOŻLIWOŚCI

Możemy tworzyć dowolne kompozycje, łącząc szkło płaskie ze szklanymi bryłami, z kamieniem, drewnem, plexi, srebrem. Posiadamy wyroby najwyższej jakości. Minimalna grubość szkła wynosi 4mm. Minimalny czas oczekiwania na szkło, którego nie posiadamy w ciągłej sprzedaży wynosi 35dni. Szkło używane do grawerowania musi być pozbawione wszelkich wad.

 

     Nagrody i Statuetki
     Zdjęcia 3D/3D portret w szkle
     Na biurko
     Ślub
     Komunia
     Chrzciny
     Boże Narodzenie
     Prezenty
     Zegary
     Karafki/Stopery do win
     Aranżacja wnętrz
     Unikatowe


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u