“Leg-Sanit” Sp.j. Jażdżyk Tadeusz i Budzyński Stanisław

Dodaj |

O firmie

Firma LEG-SANIT mająca swoją siedzibę w Legionowie została założona w roku 1990 przez dwóch właścicieli: Stanisława Budzyńskiego i Tadeusza Jażdżyka. Celem powstania firmy było stworzenie hurtowni specjalizującej się w handlu artykułami sanitarnymi. Od wielu lat współpracujemy z takimi firmami jak: SANITEC KOŁO, CERSANIT S.A.,ARMATURA S.A.,TRES, EMALIA OLKUSZ, ORAS OLESNO, VALVEX, BIAWAR, FRANKE, PYRAMIS, ELITA, HYBNER, SANPLAST, GORGIEL, BRUGMAN, UPONOR, MAGNAPLAST, WAVIN, AQUAFORM I INNI. Dzięki tej współpracy możemy oferować pełen asortyment artykułów wyposażenia łazienek i kuchni, oraz montażu instalacji sanitarnych, zróżnicowanych cenowo, jednak zawsze najwyższej jakości.

Firma LEG-SANIT od 20 lat kompleksowo obsługuje klientów na terenie całego kraju. Naszymi partnerami handlowymi są największe firmy wykonujące montaż instalacji sanitarnych, firmy zajmujące się kompletacją dostaw inwestycyjnych, oraz cała sieć sklepów detalicznych. Posiadamy dwa magazyny sprzedaży hurtowej i detalicznej w Warszawie na ul. Sochaczewskiej 30, w Płocku na ul. Granicznej 46, oraz trzy punkty sprzedaży detalicznej w Legionowie na ul. Jagiellońskiej 8b, Sochaczewie na ul. Warszawskiej 62 i 57

Kolejnym etapem rozwoju naszej firmy było powstanie biurowca i magazynu w Warszawie na ul. Sochaczewskiej 30, gdzie stworzyliśmy dział handlowo – techniczny w którym oprócz działalności handlowej służymy doradztwem technicznym na temat oferowanego przez nas asortymentu.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u