“Level One” Sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Firma Level One powstała w 2000 roku dzięki wykorzystaniu kapitału holenderskiego i zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą na terenie Holandii.

Firma posiada swe biura zarówno na terenie Polski jak i Holandii.

Głównym zadaniem biura Level One jest nadzorowanie procesu rekrutacji kandydatów. Mamy stały kontakt z kandydatami i pracodawcami, zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, oferujemy pomoc w zdobyciu potrzebnych dokumentów oraz w wypełnianiu wniosków zgłoszeniowych. Nadzorujemy przebieg każdego kontraktu.

Profesjonalne usługi biura poświadcza posiadany przez nas certyfikat oraz wpis do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr 602/1b.

Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy Okap, co obliguje nas do rzetelnego wywiązywania się z wszelkich zobowiązań wobec naszych pracowników jak i całego podnoszenia standardów zatrudnienia.

Oferujemy pewną i legalna prace za granicą na holenderskich warunkach u rzetelnych pracodawców.

Jako biuro pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat za swe usługi od potencjalnych pracowników. Staramy się przeciwdziałać bezrobociu w Polsce oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy i stałą opiekę Polakom chcącym pracować na terenie Holandii.

 

OFERTA

Dzięki zaufaniu jakie zdobyliśmy u holenderskich pracodawców możemy zaoferować oprócz prac tymczasowych (prace sezonowe) prace stałe trwające przez cały rok. Posiadamy oferty stałej pracy w różnorodnych branżach przemysłu oraz rolnictwie, oferty dotyczą prac:

– ogrodniczych

– w fabryce sera

– w magazynach logistycznych

– w zakładach produkcyjnych

Ponadto oferujemy prace dla wykwalifikowanych pracowników

– spawacz

– ślusarz

– malarz

– stolarz

– murarz

– monter konstrukcji budowlanych

Agencja pracy Level One zapewnia swym pracownikom również zakwaterowanie oraz transport.

Transport dotyczy zarówno przejazdu do jak i na terenie Holandii. Jesteśmy w stałej współpracy z firma transportową, która świadczy dla nas usługi.

Oferty są tylko przykładowymi ofertami pracy niekoniecznie aktualnymi.

 

ZAKWATEROWANIE


Zakwaterowanie oferowane jest w zabudowie szeregowej oraz domach wolno stojących. Mieszkania spełniają wszelkie standardy życiowe, są w pełni wyposażone w celu zapewnienia komfortowego odpoczynku po pracy.

   

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u