Licencjonowana Szkółka Sadzonek Truskawek

Dodaj |

O Firmie

Gospodarstwo nastawione jest przede wszystkim na produkcję sadzonek truskawek frigo i świeżo kopanych (posiadamy dwie nowoczesne chłodnie. Bazując

na doświadczniu i pogłębiając wiedzę prowadzimy uprawę sadzonek truskawek (produkcją zajmujemy się od 1984 roku). Różnorodność odmian od b. wczesnych, wczesnych, śr. wczesnych, śr. późnych, późnych i powtarzające, przemysłowe i deserowe, owocujące prawie przez cały rok, sprawdzające się w warunkach polskich ze świadectwem kwalifikacji jako gwarancji zdrowotności: Honeoye, Kama, Kent, Elsanta, Senga Sengana, Dukat, Polka pozwala zdobywać nam nowe doświadczenia i wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

 

Sadzonki

Sprzedaż sadzonek prowadzimy bezpośrednio w gospodarstwie. Większe ilości sadzonek truskawek dowozimy własnym transportem. Prowadzimy też sprzedaż wysyłkową. Jesteśmy przekonani,że w naszej SZKÓŁCE SADZONEK TRUSKAWEK każdy Klient znajdzie to czego szuka. Zainteresowanych zapraszamy do naszej szkółki osobiście lub prosimy o kontakt telefoniczny czy też poprzez Internet.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u